Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lusta vagyok egy kapcsolathoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusta vagyok egy kapcsolathoz? Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú, össze szeretne jönni velem én meg azt érzem, hogy inkább itthon tölteném a hétvégéket, meg, hogy csak macera lenne, ha mindig találkozgatnom kéne vele. Amúgy is szeretek úgy élni, ahogy nekem jó és nem szeretem, ha előre be van osztva, hogy mikor mit tegyek.
2013. szept. 3. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Lustuljunk együtt....
2013. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez nem olyan fiú aki elég motivvációt ad....a jó partner az aki miatt felemeled a segged :D
2013. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem fején találtad a szöget utolsó, én is ettől tartok...
2013. szept. 3. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is vagyok. Pasiknak kiöltözni, sminkelni, állandóan jól kinézni..kicsit fárasztó :) de megéri
2013. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy éretlen vagy a kapcsolathoz, vagy a pasi nem elég jó neked, de ez így nem oké. Nem arról szól egy kapcsolat, hogy kötelező menned valahova valakivel, hanem hogy jól érezd magad a társaságában. Ha nem így érzel, akkor ne vágj bele, akár azért, mert nem jön be a jelentkező, akár azért, mert nem érzed késznek magad rá!
2014. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!