Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar tőlem az osztálytársam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Sajnos fiú osztályba kerültem,szó szerint egyedül vagyok lány.. És így összebarátkoztam mindenkivel, van egy srác aki tipikus helyes srác,de nem törődtem vele,mert osztálytárs meg én nem állok be a sorba,hogy rajongjak érte.. Aztán ezzel a sráccal beszélgettünk fb-n, suliban meg nézett de meg se szólalt.. Aztán ma fbn rám írt,hogy bocsi,hogy nem beszélt velem a suliban úgy mint fbn de új emberek vannak és ez szokatlan lenni..Aztán elkezdett faggatni ki tetszik az osztályból..Később meg előjött a tipikus fiús perverz hülyéskedés...
2013. szept. 3. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Blokkolni szeretne. Elvenni nem csak blokkolni.
2013. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold a fb-ot, és majd élőben kiderül h hülyéskedik-e perverz módon.
2013. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyedül vagy lány?


Be fog borítani a sperma.

2013. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Élőben meg se mer szólalni :DD
2013. szept. 3. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!