Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jartatok mar ugy hogy osszebar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jartatok mar ugy hogy osszebaratkoztatok egy lannyal es masnap arra ebredtettek hogy szerelmesek vagytok bele, de nem tudjatok hogy a lany mit erez irantatok? Kerlek irjatok le ha tortent ilyen veletek es hogy kit csinalatatok.

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, jártam. Még 18 voltam és első látásra beleestem. Sajnos nem jött egyből össze a dolog, de kitartó voltam és megszereztem. Aztán sajnos nem nagyon kaptam viszonzást tőle, nem voltam elég taktikus, nagyon nyílt lapokkal játszottam. 3 hónap románc, majd még egyszer megpróbáltuk, de sajnos nem ment.
2009. nov. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

hát igen..2x is történt velem ilyen.

Az első esetben nem akartam semmit csinálni mert a csajnak pasija, de másoktól megtudta.. szerencsére jól alakult tudta hogy megérte hogy nem lehet köztünk semmi és barátok maradtunk.

A másodiknál elég sokat beszélgettem a csajjal és addig irányítottam a beszélgetést míg burkoltam, majd ténylegesen rá nem tudtam kérdezni.. sajnos abból sem lett semmi, de szerintem sokkal jobb ezt tisztázni, megbeszélni mint az hogy álmodozol hogy majd egyszer azt mondja hogy szeret téged,szerintem próbáld vele finoman közölni... és majd lesz ami lesz a többi tőle függ..

sok sikert :)

2009. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

volt egy pár, de itt a legutóbbi.

Én egy 21 éves vajdasági fiu vagyok, népzenész, és a foglalkozásomból itélve rengeteget járok külföldre zenélni, most éppen erdélyben voltam, és ott megismertem egy 18 éves lányt, egyébként 3 napig voltam kint erdélyben, na a lánnyal első este ismerkedtem össze egy helyi bárban, és le is feküdtünk mind a 3 nap, én bele szerettem, és miután haza értem tartottuk még msn en a kapcsolatot, de az az igazság hogy mivel 600 kilométer az rengeteg végül abban maradtunk hogy mind ketten jobban tesszük ha keresünk itthon egy társat, mert hiába szeretjük egymást ha csak ritkán találkozhatunk,

igyhát én keresek most valakit aki itt van közel, habár még mindég öt szeretem mert nagyon jó volt vele, és ö is szeret, de akkor is hülyeség azt mondani h működik a távkapcsolat, mikor mindenki tudja hogy ez nem igaz.

nemtudom hogy evvel segitettem e neked, minden esetre jártam már igy hogy lefeküdtem egyestés lányokkal és utánna beléjük is szerettem, sőt némelyikkel még jártam is.

2009. nov. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!