Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély rá, hogy sikerül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogee123 kérdése:

Van esély rá, hogy sikerül?

Figyelt kérdés
Bele vagyok esve egy srácba. Nyáron ismerkedtünk meg, először nem akartam tőle semmit, pedig sokak szerint nagyon belém bolondult és ezt ő is bevallotta. Aztán közelebb kerültünk egymáshoz, jártunk is, bár elég rövid ideig.. Aztán bekavartak és szakítottunk. Később kiderült, hogy meg is csalt. Egyszerű dolgom lett volna, ha nem derül ki, hogy egy osztályba kerülünk a gimibe.. Vele, és azzal a lánnyal, akivel megcsalt. A csaj most a padtársam, nem vagyunk semmilyen viszonyban, viszont azzal a fiúval eléggé rosszba vagyunk. Egész nap nem szólunk egymáshoz, szinte rám se néz, olyan, mintha nem is léteznék.. Én is ezt próbálom tettetni. Két külön társaságban vagyunk osztályon belül. Hiszem, hogy el tudom felejteni, de mégis hogy, ha minden nap látom? Help me :/ 16/L
2013. szept. 4. 16:59
 1/1 anonim válasza:
Hát egyszerű.. csináld azt amit eddigis, ne végy rolla tudomást.Előbb utóbb jön majd másik pasi és akkor már egyáltalán nem is fogsz rá figyelni.Láttam már ilyen helyzetben valakit.Vagyis nagyon hasonlót.Szerintem igy sikerülhet, ezzel a hozzáálásoddal.Már ha télleg el akarod felejteni..Mert meg;rdemli, a leirtak alapján :)
2013. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!