Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet, ha a srác csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet, ha a srác csak titokban akar járni egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Azt mondta csak addig ne tudjon róla senki, amíg nem látjuk hogy működik. Hát én nem tudom, de szerintem senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki kivel jár. Vagy nem mer felvállalni??? Akkor meg minek hülyít?


én 17/L ő 22/F


2009. nov. 2. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
hát...ez a tinik szokása.....ennyi éves korban már nemkéne h ilyen legyen. sztem vmi nemstimmel ott...lehet h van valakije
2009. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Valószínű,hogy nem egyedülálló:)
2009. nov. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem annyira nem gáz. Azaz, mikor összejöttem a barátommal, én sem mondtam el mindenkinek egyből. Akartam egy kis időt magunknak, hogy kiderüljön tényleg működik-e. Nem akartam olyan lenni, aki egyik nap az mondja a barátnőinek, hogy van barátom, egy héttel később meg, hát már nincs... Ha 1-2 hónap múlva is ilyen véleményen lesz, az tényleg nem jelent jót. De lehet, hogy most ő is csak erre kiváncsi.
2009. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem meri felvállalni a kapcsolatot a szülei előtt, vagy éppen nem kürtöli világgá, mert még nem bízik benne hogy tényleg működik-e a kapcsolat,de hát ezt te is leírtad. Na amugy az eléején nem is olvastam az "apróbetűs részed" csak most. De 22 éves srác...Lehet hogy van valakije,akit már nem anniyra szeret vagy bármi,de ha lkó nincs a szamár is jó alapon van vele. É ha te vagy neki a ló, vagyis ha müködik, akkor veled marad, ha nem, akkor nem szakit azzal a csajjal. Remélem érthető volt:) persze ez csak egy feltevés.
2009. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

és ha az ki van zárva hogy van vkije??

én nem hiszem, mert egész nap otthon van (msn)

meg ha lenne is, akkor vele is csak titokban...

2009. nov. 2. 15:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod ezt vele megbeszélni,kényelmetlen neked? Mondd meg neki a véleményed, hogy szerinted nincs köze senkinek se hogy ti jártok,és hogy miért gondolja így. Látatlanba nem tudunk bővebb információt adni, bármilyen mögöttes oka lehet.
2009. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínű fél, hogy mit szólnak a korkülönbség miatt. Vagy nem kapcsolatra kellesz neki. Ha érzelmek hajtanák, akkor felvállalna, és nem rejtegetné a világ elől a "kapcsolatotokat". Tartsd kicsit többre magad, és keress olyat aki nem titkol el.
2009. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem pl. azért nem vállalt fel az egykori barátom, mert nagyon szegény voltam, ők meg nagyon gazdagok. :(
2009. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16/L a barátom igy járt velem és ma derült ki a legjobb barátnőmtől tudtam meg nemis tőle hogy van egy másik barátnője is!na ehhez mitszólsz?! nemakarlak elszomoritani de szerintem hagyd ott én hatalmasat csalódtam ma,szeretném h te ne csalódj ekkorát!
2009. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát,én olvastam egy olyat,hogy a fiunak volt valkije,és a fiu csak sz@patta(nem olyan értelemben)a csajt,és jót röhögtek barátnőjével...

szomorú

2009. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!