Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatalmas korkülönbség-normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas korkülönbség-normális, ha tudom, hogy nagyon nagy, de egyszerűen nem érdekel, mert szeretem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,a barátom 32.Három éve szeretem,Másfél éve vagyunk egy pár.Eleinte tudtuk,hogy ez nem helyes és kerültük egymást,de ráébredtünk,hogy nem tudunk egymás nélkül élni.Felhőtlenül boldogok vagyunk,ő az életem és én az övé.Egyszerűen nem tud érdekelni,mások mit gondolnak de nagyon fáj látni,hogy őt mennyire sérti a egy-egy beszólás..de szeret és nem szól semmit..Engem miért nem érdekel?Számomra csak ő a fontos,ha együtt vagyunk,mások nem... (bocsi,kicsit hosszú lett)
2013. szept. 6. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát legyetek boldogok.
2013. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát nekem 27 évesen volt 16 éves barátnőm és soha senki nem szólt egy rossz szót se miatta, a szüleivel is tök jóban voltam :D
2013. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 30 év van
2013. szept. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nálunk meg 8 :)
2013. szept. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!