Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod felpofoz, és öngyilkosságal fenyeget, és állandóan szemétkedik veled akkor lehetséges hogy igazat mond ha azt mondja szeret?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már nem érdekel,mert már rég nem lennék vele.
2013. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges de nem értem miért vannak a nők ilyenekkel akik bántalmazzák és fenyegetik őket aztán évek múlva bevannak golyózva, nem mehetnek még a házból se ki csak ha sör kell...
2013. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az sokkal valoszinubb, hogy olyan jellegu problemai vannak, amihez mar lehet, hogy indokolt lenne szakember segitseget is igenybe venni.
2013. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a pofon, vagy az érzelmi zsarolás az, ami neked a szeretet jele, de az biztos, hogy én az 1. ilyennél leléptem volna.
2013. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogy szeret!!!! Azonnal hagyd ott, nem fogja megölni magát, ahhoz túl gyáva!!! De ha mégis, sz....rd már le, egy ilyen féreg nem érdemel meg téged!!!!!
2013. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Téged komolyan érdekel hogy szeret-e, ha egyszer ver téged? :\
2013. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy pszichopatha nem hiszem,hogy túl hiteles tud lenni!! :D :D
2013. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ebből még nem lehet egyértelműen elmondani, hogy szeret-e vagy nem. Ha depressziós akkor lehetnek dührohamai és pofon is vághat. Az öngyilkosság megemlítése pedig tényleg valamilyen mentális problémára utal.

Fel kellene keresnie valamilyen szakembert vagy te is megpróbálhatod kideríteni mi is a baja.

2013. szept. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy ilyen ember jelen állapotában nem képes szeretni, hiszen önmagát sem szereti. Akit szeretünk azt nem bántjuk sem testileg, sem érzelmileg, ez meg a másik.


Tehát a válasz: nem szeret sem téged sem önmagát. De zsarol téged és rinyál , mert fél, hogy elhagyod. Ez nem szeretet, ez piszok nagy önzőség. Neked meg gondolom, lelki furdalásod van miatta. Ne legyen. Valószínűleg azzal teszed neki a legjobbat, ha elhagyod. Így majd elgondolkodik, lehet, segítséget is kér szakembertől. Ha meg nem, tegye tönkre saját magát egyedül, ne téged.

2013. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Furcsa fogalmai vannak a szeretetről. Nekem erről a magatartásról inkább az önzés jut az eszembe.

Mentsd magad. Hagyd ott. Rendesen, végleg. Ha megöli magát, az az ő döntése, mint ahogy az is az ő döntése volt, hogy megvert.

2013. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!