Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Leszbikus vagyok, megmondtam nem olyan rég édesanyámnak is, mert már sejtette. És van most egy barátnőm, csak nagyon messze lakik, elakarok menni hozzá, de ott is aludnék. Anyum meg azt mondta, hogy ha elmegyek többé nem kell hazajönnöm, költözhetek. Nem tudja ezt elfogadni, de ez a lány az igazi, és nem adhatom fel ismét anyukám miatt. Mert már 2 lányt miatta feladtam.. Egyszerűen nem tudom mit tegyek :( Szakítottunk a lánnyal pár napra, de az volt életem legrosszabb napjai, folyamatosan sírtam... Kérlek, aki van/volt ilyen helyzetbe adjon nekem tanácsot. Lehetőleg a bunkó homofóbok ne írkáljanak.. köszönöm!

21L



2013. szept. 8. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
te és ő hol laktok?
2013. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgyis haza fog engedni, hidd el. Most még mondogatja, hogy haza se gyere, de vissza fog fogadni, mert örülni fog, hogy épségben hazaértél.


Én a helyedben mindenképp mennék. Tettem már ilyet évekkel ezelőtt, hogy szöktem egy lány miatt, akit szerettem... de te 21 éves vagy, tehát még a szökés sem kérdés, hiszen nagykorú vagy, oda mész ahova akarsz.

2013. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindegy hol lakunk, lényeg hogy 500km van köztünk! Csak félek...
2013. szept. 8. 13:02
 4/7 anonim ***** válasza:
sose azokat a dolgokat bánod meg jobban mint amiket megtettél!! szóval hajrá menj!! 2 lányt már elvesztettél miatta, ez nem anyukád élete hanem a tiéd, mások előtt szégyenli a dolgot ezért inkább elviseli hogy a lánya egész életében boldogtalan legyen, fontosabb neki mások véleménye mint te, én biztos hogy elmennék, tanulsz még dolgozol? bnőddel is megbeszélheted hogy ez a helyzet és össze is költözhettek
2013. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vámossy Kitti válasza:
Szerintem ne add fel!! Ne hagyd el azt az embert akit szeretsz!! Hiába az anyukád... ez a Te életed! Nem bántani akarom anyukádat, de el kell fogadnia, hogy Te így vagy boldog!Első lépésben azt ajánlom ülj le anyukáddal és mondd el neki, hogy mennyire fontos neked az a lány, és kérd h értse meg, hiszen ő is boldognak akar téged látni! Nem hiszem, hogy túlságosan rosszat akarna neked! Anyukád az a tipikus lehet, aki nagyon magához akar láncolni téged. És akármilyen csúnya szó.... zsarolni próbál. Azt kell vele megértetned, hogy ha nem hagyja hogy boldog légy, akkor előbb elveszít téged, mert egy idő után be fogsz sokallni, és dühből fogod magára hagyni anyukádat. Neked viszont épp a támogatására lenne szükséged!! Nagyon nehéz dolgok ezek, de hidd el... a siker szülő anyja a kitartás!! Ne dobd el magadtól azt akit ennyire szeretsz!!!
2013. szept. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. Igen, tudom hogy zsarol. Ami nem szép. De egyszerűen nem tudja elfogadni ezt. De már most sok, már közel vagyok ahhoz, hogy összevesszek vele, mert kell ez a lány... :(
2013. szept. 11. 21:33
 7/7 Vámossy Kitti válasza:
Nem feltétlenül kell összeveszned vele! Próbáljátok először megbeszélni. Csak a végső esetben vesszetek össze. De ne hagyd el a lányt akit szeretsz!! Azt nem szabad!
2013. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!