Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Be szoktatok jelentkezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be szoktatok jelentkezni a párotok facebook fiókjába?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap megemlített barátnőm, hogy mi lenne ha elmondanánk egymásnak a facebook jelszavainkat, és akkor bármikor bármi van be tudunk lépni egymás profiljába. De elutasítottam, szerintem ezt nem kellene, nem szeretném hogy olvassa minden egyes üzenetemet stb.. jól tettem? Mit gondoltok? Ti belemennétek ebbe?
2013. szept. 8. 22:45
1 2
 1/13 kismutyesz_ ***** válasza:
Barátnőd bizalmatlan veled kapcsolatban. Nem mennék bele.
2013. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, én belemetem ebbe egyszer és akkorra vita lett belőle hogy az nem mindennapi ráadásul egy kis semmiségből mástól elköszöntem félálomban páromtol meg nem mert bealudtam és ezen kiborult... azota nincs egymás facbookjára belépés... nem javaslom, de ha nagyon kiváncsi vagy valamire és megkéred akkor szerintem simán meg tudja mutatni ha nem olyan amit titkolni akar
2013. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
persz,minek kène belèpnetek egymàs fb jè be!
2013. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem mennék bele, bár az is igaz, hogy én konkrétan lszrom. A laposán meg van jegyezve a facebook jelszavam, és én is tudom az övét, de sose jelentkeztem be, és ő se az enyémbe.

Ha nem így lenne, és külön kérné, akkor elutasítanám, de végül úgyis kikönyörögné :D

2013. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én biztos nem engedném meg hogy az üzeneteimet olvasgassa.
2013. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát èn tudom a párom összes kódját ès ő is az enyèmet! De mi teljesen megbízunk egymásban! Ezt a nem mondom meg a tinik szokták csinálno vagy akinek van mit takargatni!
2013. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
nálunk a barátnőmmel is cseréltünk jelszót. és gond nélkül belépünk egymáséba van amikor olvassuk azt ami érdekel de van olyan is h csak hülyéskedünk és baromságokat teszünk ki a másik adatlapjára :D szóval ha biztok egymásba akkor úgysincs semmi olyan amit takargatnál ;)
2013. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én megengedném, olvasgassa ha akarja, mit talál benne? :)

Neki nincs fészbukja, az enyém se érdekli, de nincsenek dolgok amin összevitázhatnánk.... Ez csak őszinteségen alapszik...

2013. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne menj bele.. Az egy éves kapcsolatomban ez volt az egyik hiba,hogy tudtuk egymás jelszavát és folyton egymás fbjét lestük,a legjobb barátommal nem tudtam beszélni mert ő elolvasta és akkor az ja... 18/L
2013. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Fölösleges! A bizalom az alapja a kapcsolatnak.

Véleményem szerint hitvány dolog ha más dolgaiban vájkálnak.

2013. szept. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!