Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utóbbi időben kicsit meghíztam és a barátom szóvá is teszi. Nagyon zavar, pedig igyekszem vissza fogyni. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már az ágyban is szégyenlős vagyok előtte.

(amúgy 168cm vagyok és 63 kg)



2013. szept. 10. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyen előre eltervezett étrended és sportolj rendesen, ne nassolj! Így menne a fogyás :)
2013. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel nyugtatom a barátomat is,hogy ne féljen vissza kapja a régi alkatomat.
2013. szept. 10. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Hmm. Igazából nehéz kérdés, mert egyrészt valahol érthető a barátod álláspontja is, viszont az nem helyes hogy rosszul érzed magad előtte.

Én alapvetően sportos alkatú srác vagyok, és épp ezért a partneremtől is elvárom hogy adjon magára ilyen téren, biztos vagyok benne hogy én is szóvá tenném, de próbálnék segíteni a változásban és semmiképp nem éreztetném hogy így nem kell, vagy ilyesmi.

Az első válaszolónak amúgy teljesen igaza van. Ha fogyni akarsz akkor jó étrend és heti 3-4 alkalom mozgás. Szénhidrát a lehető legkevesebb, szóval tészták off, riszből is inkább barna. Lehetőség szerint sok hal és csirke, plussz zöldségek, gyümölcsök. Este pedig már ne nagyon egyél.

De persze mindez addig jó amíg magadért csinálod és nem pedig másért. Csak azért ne fogyj le mert a barátodnak úgy jobban tetszel, ha neked kényelmesebb és meg vagy magaddal így is elégedve akkor találsz majd olyat aki így is szeret.

2013. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van egy nagyon jó diétám, ha érdekel írj. nem nehéz betartani, és hatásos :)
2013. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ne legyél szégyellős! Hogy teszi szóvá a változást? Bosszankodik? Nem lehet, hogy tetszik neki?


Mikor összejöttünk, a barátnőm 62 kiló volt ugyanehhez a 168 cm magassághoz, és fél év alatt 71 kilóra hízott. Először nekem is furcsa volt, de aztán rájöttem, hogy sokkal szebb teltebben! A végén én beszéltem le a fogyózásról, és azóta tartja a 70-72 kilós súlyt!


Ha amúgy jól érzed magad, és nem zavarja csak egyszerűen megjegyzi, akkor nem kell fogynod, a 63 kiló az teljesen normális súly!

2013. szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!