Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elittars.hu-n akkor is tudok valamit kezdeni, ha nem akarok prémium felhasználó lenni?

Figyelt kérdés
Kapcsolatba léphetek emberekkel anélkül, hogy fizetnék, vagy így csak egy egyszerű regisztrációm van, de semmit nem tehetek?
2013. szept. 11. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Vissza se írnak ha nincs olyanod.Az az oldal teli van sznob pénzéhes barmokkal.
2013. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D Na hát kb. pont olyanra nincs szükségem.
2013. szept. 11. 14:23
 3/6 A kérdező kommentje:
De azt honnan tudja rólam? Én sem látom másoknál, hogy prémium felhasználó e.
2013. szept. 11. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló. Félreértés. Nem az ott lévők nem írnak vissza, hanem az oldal, maga a rendszer olyan, hogy ha nem tejelsz akkor csak nézelődhetsz de azt is korlátozottan. Már ahhoz is fizetned kell hogy a mézescsuprot legalább kívülről nézve nyalogathasd. Értsd, még képeket sem tudsz csak úgy megnézni, nem hogy ráírni és kapcsolatot teremteni.

Egyébként a Homár blogon megjelent régebben egy cikk az elittársról és az elég pénzéhes üzemeltetőiről.

Nehéz lemondani a rendszeres fizetést ha egyszer belekeveredsz. Szóval óvatosan és ésszel.

De leginkább kerüld el azt a szar helyet! Van egy rakás ingyenes, vagy legalább félig ingyenes hely.

Twoo, Badoo (ha még létezik) Csajokespasik ezek is hasonlóan lehúzósak. Régen a Randivonal volt jó. Ma nem tudom milyen, valamennyit ott is kell tejelni, de ha ügyes vagy akár még itt is tudsz ismerkedni. Bármilyen meglepő!

2013. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minek mész fizetős oldalra? Én teljesen ingyenes társkeresőn ismertem meg a feleségemet. Már majdnem 2 éve vagyunk házasok.


Nem került semmibe.


Teljesen felesleges ilyesmiért fizetni, mikor ingyenes oldalak is vannak.


amennyiben érdekel: www.randihely.hu a neve.


24/F

2013. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Eszedbe ne jusson előfizetni! Ha megteheted sem érdemes mert megpróbálnak majd mindig lehúzni és még előfizetéssel sem lehet használni az oldalt normálisan. Pl. egyálátaln nem lehet keresni...

Engem is lehúztak, pedig pár nap után visszamondtam a szolgáltatást amit azonnal meg is szüntettek de a pénzt nem fizették vissza!!!


Nézz szét, teli van a net a lehúzásaikkal!

2014. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!