Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség a 2 és a 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a 2 és a 3 puszi között?

Figyelt kérdés
Bocs ha hülye kérdés, de nem bírok rájönni :D
2009. nov. 3. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
+1 :)
2009. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
az egyik több,amúgy haveri kör válogatja
2009. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmi. Vannak olyan társaságok, ahol a 3 puszi a divat. Nálunk pl. Pécsen a punkok, rockerek 3 puszit adnak, de szerintem nem csak ők. Amúgy ha jól tudom, ez valami szláv szokás.
2009. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon:

1= a szerelmednek

2= a családtagoknak

3= a barátoknak


Általában így szokták, de mostanában azt veszem észre, hogy sokszor csak 1-et adnak mindenkinek, vagy max. 2-őt, a három már ezek szerint unalmas! És azért írtam, h Mao.-on, mert a franciák pl. , csak egyet adnak mindenkinek!

2009. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tanultik az araboktól meg az oroszoktól.Ennyi.
2009. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt a 3 puszi dolgot sosem értettem, nekem aztán teljesen mindegy az a +1 és még nem is jön ki szimmetrikusan :D
2009. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

semmi.

bár felénk a plázacicák szoktak 3 puszit adni.

2009. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kolosszus22 ***** válasza:

Ez a 3 puszi egy nagy baromság, gyerekes és idétlen, kis tini gyíkok között volt divat és az most is. 2 puszit adok mindig, ez normális és kellően komoly, idétlenül érezném magam ilyen felesleges flancolással!

22/F

2009. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A Bibliára vezethető vissza. ATYA, FIU, SZENTLÉLEK. Vannak olyan szerzetes rendek ahol a szerzetesek, a homlokuk összeéritésével köszönnek egymásnak. Ma lehet,h DIVAT , de csak azért mert nem tudják ennek a 3 puszinak a pontos eredetét. Mindennek van valamilyen eredete, csak ebbe bele se gondoltak. Remélem tudtam segíteni, mert ez a helyes válasz a kérdésedre.
2009. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az egyik 1 puszival kevesebb a másiknál. De ha úgy nézzük az egyik több 1 puszival a másiknál. :)
2009. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!