Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl helyes hozzám mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl helyes hozzám mégis alakul köztünk valami, hogy fogadjam ezt el?

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy fiú aki első naptól fogva valamiért tetszik nekem...Eleinte fbn beszéltünk mert élőben valamiért nem állt velem szóba, egészen múlt hèt péntekig.Ugyan.is akkor megnyillot, arcra puszival köszönt és aznap a suliban is dumáltunk,meg mindig mindennel piszkált...Tegnap együtt mentünk suliba mert elhivott..Akkor is piszkált,hozzámèrt.Ma meg egèsznap piszkáltuk egymást..Volt,hogy odajött hozzàm egyik fiú ismerösöm.dumálni,akkor ő arréb ment és nézett maga elé.Mikor elnent ismerösöm, odajött, pár perc múlva magához huzott és átkarolt azzal az ürüggyel,hogy mutatott egy csajt aki nálam kisebb..Tesin meg èn karoltam át de nem.lökött el.Volt,hogy köszönt egy lány ismeröse neki ès elkezdte a lány piszkálni ez meg ellökte ès azt mondta hagyj már... Tesi után mentünk haza, megint cinkelt mindennel ès azt mondta másik osztálytársam,hogy udvarol erre a fiú letagadta...A buszon is piszkáltuk egymást aztán a többiek mosolyogva nèztek és azt mondták menjünk szobára és ott szekáljuk egymást...Ő helyes srác én meg egy átlagos lány, félek,hogy csak átverne és mindig ez lebeg elöttem,hogy miért pont én...
2013. szept. 12. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha valaki szeret, az nem azért szeret, mert Te vagy a legszebb, a legjobb, vagy a legokosabb. Hanem mert TE vagy az.

Remélem érted....

2013. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!