Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány próbálkozás után kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány próbálkozás után kéne feladni?

Figyelt kérdés
100? 1000? Vagy több? Mindig elutasítanak a nők, akik tetszenek.
2013. szept. 12. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Dettó. Olyan 100-nál tartok, ha fiatalkorom óta számolom. Erre egy siker sem jutott.
2013. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyem a lúzereket :D
2013. szept. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor már feljössz ide siránkozni, akkor lassan jöhet az az idő.
2013. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a kérdést első próbálkozás előtt se kellett volna kiírni.
2013. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Never give up.
2013. szept. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A második és a harmadik kommentelő igenis szégyelje magát.

Hát azt kell hogy mondjam hogy valamit rosszul csinálsz.

Tévhit: A nők a szép és vagy gazdag férfiakra buknak NEM!

Az udvarlás, csajozás, ismerkedés egy lépésekre lebontható dolog és TANULHATÓ!!!

Saját sztori nagyon röviden: 19 éves vagyok még nem volt olyan barátnőm akit én szedtem fel csak 3 lány odajött hogy tetszek és kaptam az alkalmon. Megtetszett egy lány és azt mondtam, hogy ő kell nekem és elkezdtem neki udvarolni. Nem jöttbe "legyünk csak barátok" :(

Mi lehet a hiba, elkezdtem udvarlós flörtölős szakirodalmat olvasni (nem gáz ha nem megy meg kell tenni)

Most egy halál cuki barátnőm van imádom őt :D

Szerezz be könyveket a flörtölésről, írd be googliba hogyan csajozzunk, olvasgasd, tanulmányozd és tapadni fognak ;)

Remélem segítettem :) Ha érdekel írsz privát üzenetet pár netes dolgot tudok is ajánlani amit én is olvasgatok.

2013. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!