Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak ti tudnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak ti tudnátok egy ilyen lánnyal élni?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiágból kérdezem, nem vagyok túl csinos se túl szép, elég è

rett vagyok kromhoz képpest ( legalabbis ezt mondjak). Tudok fozni , mosni ,takaritani viszont eleg paranoias vagyok es idegesito is. Optimista vagyok de van,hogy elszall az eletkedvem. Eleg kifordult humorom van es folyton resen vagyok ,hogy egy .egy megjegyzesnel ha olyan volt visszavagjak.

16/L



2013. szept. 17. 12:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem aki szeret és elfogad az simán tud veled igy élni és ez nem tünik olyan rossz természetnek igy ahogy leirod.. :) Szóval sok sikert
2013. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem.Mert te írod. "paranoiás és idegesítő"

Minek tegyem tönkre magamat is?!

2013. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Paranoiás, idegesítő, és még csak nem is szép? xD Hát...
2013. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem paranoiás vagy te, csak durván önbizalom-hiányos, és ezért nem akarnék veled lenni, állandóan a lelkedet simizni, kinek van arra ereje...szedd már össze magad!
2013. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Az elsonek koszonom :-)

Van parom majdnem masfeleve csak kivancsi voltam,hogy vajon csak o ilyen tolerans-e :-)

Ne vadoljatok a kerdes feltetelevel mint mondtam csak kivancsi vagyok.

( amugy barna ahajam , zold a szemem, 170cm magas 68 kilos vagyok )

2013. szept. 17. 12:23
 6/21 anonim ***** válasza:
Igen, rendkívül toleráns, az önbizalom hiánya hosszú távon rendkívül idegesítő.
2013. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ezek a tulajdonságok, amiket leírtál, sűrűn előfordulnak másoknál is, ez még nagyon kevés információ ahhoz, hogy bárki is kialakítson rólad egy adott képet.


Különben sem fórumon kell kérdezni az ilyesmit, ismerkedned kell emberekkel, beszélgetned kell különböző fiúkkal/lányokkal is, látnod kell, hogy kivel egyezik a szó és kivel nem, stb.


Kamaszkorban még amúgy is óriásit változik a személyiség felnőtt korig és 16 évesen még nem az együttélésen kell törnöd a fejed, hanem azon, hogy minél jobban használd ki a szabadidődet és élvezd az életet.

2013. szept. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Tudom, :/ es rostellem is de egyszeruen nem tudok ezen valtoztatni. Ugyanakkor ha kell tudok hatarozott lenni
2013. szept. 17. 12:29
 9/21 anonim ***** válasza:
Én tudnék mert bátor vagyok:)
2013. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Koszi az epito jellegu valaszokat :-) Mint mondtam van parom es boldog vagyok vele csupan kivancsi voltam
2013. szept. 17. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!