Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért jó az nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért jó az nektek, hogy lányok képeit lájkolgatjátok facebookon miközben barátnőtök van, akit szerettek?

Figyelt kérdés
Már megmondtam a barátomnak,hogy ez rosszul esik nekem.Nincs önbizalmam,és ezzel azt a maradékot is eltiporja,ami van.Azzal,hogy egy számára nem is olyan fontos lány képét lájkolja az ő önbizalmát erősíti,viszont az enyémet rombolja,pedig én fontos vagyok neki!Én se lájkolok más pasikat.Ha látja,hogy ennyire rosszul esik,miért okoz ezzel továbbra is fájdalmat nekem??
2013. szept. 17. 12:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
30%
De mi az a facebook? :)
2013. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Én ugyan nem vagyok fiú (szerencsére, mert nagyon nehezen viselnék egy hisztis barátnőt), de szerintem azért "lájkolják", mert tetszik nekik a kép. Vagy a csaj jó barátjuk. Vagy mert egy hárpia a barátnőjük és kifele kacsintgatnak.
2013. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%

Az csak egy hülye kattintás.Nehogy már erre fogd,hogy nincs önbizalmad.SŐT ETTŐL MÉG NEM FOG MEGCSALNI!!!

Viszont a sok hülye hiszti miatt ami felesleges,már igen!

2013. szept. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%

Ne vedd a szívedre, butaság ilyesmivel foglalkozni.


Én is ismerek srácokat, akiknek elbűvölő barátnőjük van, mégis látom, hogy sűrűn lájkolgatják más lányok képeit is.


Készítettek egy felmérést amely szerint a Facebook sok kamasznál önértékelési problémákat generál, féltékenységet, kishitűséget, stb.

Amint látod, nem csak neked vannak ilyen problémáid, de az egyetlen amit tehetsz az az, hogy nem foglalkozol vele, úgyis csak magadnak ártasz és attól, mert a barátod még más lányokat is megnéz, egyáltalán nem jelenti azt, hogy téged kevésbé szeret.

2013. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Dr.Trolompár Rajmund ***** válasza:
82%
Egyébként ha értelmes választ akarnék írni, mert ritkán azt is szoktam, azt mondanám, hogy ha tényleg szeret ahogy mondtad, teljesen jelentéktelen hogy mit csinál azon a szar oldalon, mert nincs jelentősége.
2013. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
35%
Azért, mert bunkó. 24F
2013. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%
Ez egy viccxd ajànlom a south park ból a facebook os rèszt
2013. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Frigg ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben. Párom is csinálta ezt. Eleinte nem is zavart, pedig a hölgy láthatóan sokkal szebb, mint én (legalábbis szerintem), de úgy voltam vele, hát jó, lájkolja ha tetszik neki. Akkor kezdett zavarni, amikor napi szinten nem egy, nem két képpel csinálta ezt. Abban a percben amikor a csaj feltöltött egy új képet (és nem szolid, templombajárós öltözékben), ő volt az első, aki belájkolta. Ugyan továbbra is valamilyen szinten gyerekesnek tartottam, hogy emiatt háborogjak, de ez már nem esett jól. Megkérdeztem, fordított esetben Ő mit szólna, mit érezne? Azt mondta rettenetesen zavarná, és ne tegyem. Innentől le volt zárva a téma :)


23/N

2013. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
55%
Utálom a facebookot
2013. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!