Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találjak rá a szerelemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak rá a szerelemre?

Figyelt kérdés
Szeretnék most már komoly kapcsolatot, de valahogy nem találok rá az igazira.Adnátok légyszi valami tanácsot, tippet hogy könnyebben menjen az ismerkedés? 19/L
2013. szept. 17. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, itt velem :)
2013. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre nincs tipp ez jön ha jön. 16/f
2013. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tündöklő Charmander ***** válasza:
aki keres az talál :D
2013. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol ismerkedtél eddig? Merre laksz?
2013. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne keresd , jön az magától. A lényeg hogy ismerkedj srácokkal , egyik előbb utóbb felkapcsolja benned azokat a kapcsolókat amitől szerelmes leszel.
2013. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nekem is ugyanez a "problémám" egy haverom mondta hogy amint nem fogom görcsösen várni, hogy végre jöjjön egy csaj jöjjön a szerelem ...azonnal be fog toppanni...szóval várok :D 19/F
2013. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Légy nyitott, nyugodt, beszélgess. Ne erőltesd a dolgot. Én egyedülálló pasi vagyok, én is így próbálom. Vacakul érzem magam, ha rágörcsölök. Találj magadnak elfoglaltságot, hobbit, sportot, ami leköt. Tudom, tudom, ez így lehangoló. De légy boldog legbelül. Találj magadnak örömforrásokat, ami csak a tiéd. Ezért írtam le ezeket :)


Nem csak azért kell, mert így amúgy is jobban fogod magad érezni a bőrödben, hanem azért is, mert ha találkozol valakivel, aki tetszik, tiszta fejjel és ragyogó lélekkel tudsz majd ismerkedni vele.


No meg lesz egy saját életed, egy saját világod. Egy kapcsolatban sajnos nem szabad teljesen átadni magad. Ez nem bizalmatlanság, mert ha a nagy őt is találod meg, akkor is kell az embernek egy belső világ, ami csak a miénk. :))


Hogy hol találsz majd rá? Ez vicces, mert én 29 éves vagyok és akárhányszor csajoztam életemben, sosem jött össze. :DD Mindig a véletlen műve volt, hogy találkoztam egy lánnyal, akivel összejöttem végül. Persze egyik se volt a nagy ő, hisz mint mondtam egyedül vagyok jelenleg, de az a lényeg, hogy ha úgy mentem el valahová, hogy még csak eszembe se jutott a csajozás, meg majd "hátha ott ismerkedek meg valakivel", akkor érdekes módon találkoztam olyannal, aki elvarázsolt.


Ergo mindig a véletlen műve volt. :)


Még valami. Ezzel sokan nem fognak egyetérteni:


Nem akkor vagy teljes, ha kapcsolatban élsz. Önmagadban is teljes vagy. Nem vagyunk mi félemberek, akik a másik felüket keresik, hogy boldogok lehessenek. Nem szabad a saját belső boldogságodat ettől függővé tenned.


Tudom, hogy nem vigasz, de még mindig jobb, mint keseregni. :))


Nem tudom, hogy mindenkinek megvan-e a párja és rá "kell" egyszer találnia. Pedig sokan mondják ezt. Nem tudom hihetek-e ebben. Én is szeretnék egy nőt, de nem mehet rá az életem a sóvárgásra, a keresésre, az elkeseredettségre. Mire lenne az jó?? :)))


Azt kívánom, hogy lény boldog!


Bocs a túl sok szövegelésért. Ilyen vagyok. ;)

2016. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!