Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, pasik! Miért csak szexre kell nektek egy nő?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több olyan pasival találkozom, akik ilyen elven vannak. Fel sem merülhet, hogy eset udvarlás, vagy normális kapcsolat, vagy valami. Nem. Csak szimpla szexkapcsolat. De kérdésem, hogy miért jó ez?? Nem az lenne az értelemszerű, hogy egy férfi keresi a nő társaságát, elhívja ide-oda, virág, csoki, ilyesmik? Ezzel szemben egyre több ismerőstől hallom azt, hogy a pasi már megismerkedésük után pár nappal, esetleg azonnal rá is tér a lényegre, hogy köszöni szépen, ő nem akar kapcsolatot. Ha ez nem tetszik, viszont látásra.
2013. szept. 17. 20:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
CsodAlkozol? Egyre tobb a ri..banc...
2013. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert megunták hogy hülyét csináltak magukból a semmiért.
2013. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Mert a nők nagy része csak szexre alkalmas. Aki nem, az pedig már rég foglalt.
2013. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mert a nők többsége se akar többet... Ennek ellenére én is normális kapcsolatot akarok, de nem olyan könnyű találni valakit.
2013. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mert sok nő nem méltó komolyabb dologra :)
2013. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
#3-asnál a pont, osztom a véleményét.
2013. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ahogy átadom a virágot máris megy be neki az egyszemű kígyó a kakilójába
2013. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Zakathol ***** válasza:

Az első három válaszoló kiválóan felvázolta a helyzetet. Én egy 8 éves kapcsolaton vagyok túl, majd pont most fogok huszonévesen újra nekikezdeni egy komoly kapcsolatnak mi?


Mondjuk az esély mindig ott van, hogy az ember találkozik egy különleges lánnyal. De egyelőre nincs igényem rá, hogy keressem.

2013. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát, oké, ti tudjátok... Én csak néha értelmetlenül állok a dolog előtt, hogy ha adott egy értelmes lány, akkor is ugyanez a szitu.
2013. szept. 17. 20:44
 10/20 A kérdező kommentje:
*értetlenül
2013. szept. 17. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!