Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elvált kisgyerekes anyukák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elvált kisgyerekes anyukák miért olyan elzárkózóak az elvált kisgyerekes apukáktól?

Figyelt kérdés

Ezek az elvált anyukák miért a még gyermektelen férfiakra pályáznak, mért nem érik be az elvált apukákkal?

Ha ennyire nem érzik át az elvált apukák helyzetét és nem fogadják őt el, akkor azt miért nem képesek megérteni, hogy a gyerektelen férfiaknak egy egy komplett csomag kell (nő más férfi gyerekeivel), hanem egy rendes nő, akivel saját gyerekeket vállalhat majd?


(Nyilván van kivétel, tisztelet a kivételnek. Kérdésemben most a TÖBBSÉGRŐL beszéljünk! Köszönöm.)



2013. szept. 18. 11:07
 1/8 Colonel Reed válasza:
47%

Ha hajt rád egy gyermekes nő és neked ő nem jön be, küldd el.


Ami meg a hülye általánosításod illeti (aminek semmi értelme, hacsak téged nem zaklat egy ilyen nő, de akkor elküldöd és kész): ha neked gyereked lenne és párt keresnél, te nem a gyerekteleneket néznéd meg elsősorban? Eleve ők többen vannak. Meg te feltétlenül a nyakadba akarnál venni még egy-két gyereket? Vagy te óóó, nem köszi, neked elég a tied, de más hogy merészel szintén így vélekedni?

2013. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És ezt az én kérdésem miatt?:)
2013. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én beérném elvált apukával is hisz biztos jobban megértik a dolgokat! De az ilyen apukák bujkàlnak!:) Vagyis én nem találkozok ilyenekkel!
2013. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

*javítás, elírtam:


hogy a gyerektelen férfiaknak NEM egy komplett csomag kell (nő más férfi gyerekeivel)

2013. szept. 18. 11:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Te most melyik vagy? elvált apuka vagy egy srác akire hajt egy anyuka?

Egyébként egy apukának könnyebb szerezni olyan nőt, akinek még nincs gyereke, mint egy anyukának egy gyerektelen férfit. Több nőnek imponál egy férfi, aki apuka. Mondjuk nekem nem szempont, de biztos nem azért küldenék el pasit mert gyereke van (persze kivételek vannak).

Szóval nem értem mi gondja van egy elvált apukának :D

Meg alapból olyanról még nem hallottam, hogy egy anyuka, aki párt keres direkt olyan férfit keres akinek nincs gyereke.. Nem tudom elképzelni, hogy ilyen legyen :D Akár merre nézek az ismerőseim között nincs ilyen pár. Válás után mindenki, szintén már szülő élettársat választottak. De nem értem miért olyan nagy baj, ha egy nő így keres párt... lehet hogy talál lehet hogy nem. Kinek mi jön be. Próbálkozni neki is joga van olyannál akihez vonzódik.

2013. szept. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert olyan pasi kell nekik, akinek a figyelme osztatlan, akivel nem kell a "zsákmányon" megosztozni, ergo az egész fizuját hazahozza. Tudom, kegyetlenül hangzik, de én még nem láttam ezt meghazudtoló példát sem a baráti körömben, sem a családomban.
2013. szept. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anti paladin ***** válasza:
100%

Szóval az a kérdés, hogy gyermektelen palik miért ódzkodnak a az elvált anyáktól?

Más nevében nem beszélhetek és bocs a megfogalmazásért, de más sz@rát nem lapátolom ha nem muszáj.

2013. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Te most melyik vagy? elvált apuka vagy egy srác akire hajt egy anyuka? "


Nyugi, semelyik. Csak eszmecsere okán tettem fel a kérdést. Mert elég szörnyű dolgokat látok, hallok, és még itt is olvasok. Leginkább az érdekelne, hogy mégis mi a fent körülírt emberek motivációja?


Tehát kedves elvált és új társat kereső szülők! Jöhetnek az őszinte válaszok! Nincs jó vagy rossz válasz, a vélemények érdekelnek, hogy kit mi motivál gyerekes szülőként abban, hogy egy gyerektelent találjon...

2013. szept. 18. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!