Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy reagálna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy reagálna, ha ennyi év után megint ráírnék?

Figyelt kérdés

(Bocsi ha kicsit hosszú, de nem tudtam ennél rövidebbre vágni)

Szóval az a helyzet, hogy van ez a fiú, első osztálytól 6-ig egy osztályba jártunk és legjobb barátok voltunk, meg igazából szerelmesek is voltunk egymásba de valahogy soha nem vallottuk be egymásnak mert.. szerintem elég gyerekek voltunk.

Aztán ő megbukott, átment másik iskolába, és meg is szakadt a kapcsolat, majd nyolcadikba megint visszajött a sulinkba, de akkor már annyira eltávolodtunk egymástól, hogy max folyosón köszöntünk egymásnak és ennyi. Új barátjai lettek és nekem is.

Azóta eltelt 5 év, és már annyira idegenek lettünk, hogy már utcán sem köszönünk egymásnak. Meg ő olyan fajta lett hogy minden hétvégén bulizik, 3-4 barátnője van egyszerre, rengeteg barátja van, én meg elég otthon ülős típus vagyok úgyhogy belsőleg is eléggé elidegenedtünk meg nem is szoktunk találkozni mert eléggé messze is lakunk egymástól. Szóval elfelejtettük egymást teljesen.


Viszont az elmúlt pár hétben 1-2x összefutottunk, meg látom mennyire felnőtt, és mostanában mindig vele is álmodok, és rájöttem mennyire hiányzik. Nem azért mert még szeretem (bár kitudja) hanem hiányzik hogy beszélgessek vele, meg hülyéskedjünk, meg hasonló. Szóval úgy döntöttem lehet facebookon ráírok, hiszen azért mégiscsak én voltam egy időbe a legjobb barátja. Meg szerelmes is volt belém. ez 100%. Nem is vesztünk össze meg semmi, csak eltávolodtunk, szóval nem haragudhat rám :/


Mégis félek hogy mit reagálna. Mert most én vagyok 18 éves ő 19, szóval kb. 6-7 éve nem beszéltünk. Bunkó lenne szerintetek velem? Hogy ha már utcán meg se ismerjük egymást akkor minek írtam rá? Vagy ugyanúgy tudnánk beszélni mint régen? Vagy lehet úgy kezelne mint egy idegent? És újra meg kéne "ismernünk egymást"?

Vagy inkább hagyjam?

Ti a helyében hogy reagálnátok ha egy gyerekkori barátotok vagy szerelmetek rátok írna? Csak azért hogy beszélgessetek?


19/L


2013. szept. 18. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idő nagyon meg tud változtatni egy embert. Lehet hogy nem ugyanazzal az emberrel beszélgetnél, mint akivel szeretnél.
2013. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát írj neki fb-on nyugodtan jelöld be stb! Aztán írj neki egy üzit.Próba cseresznye!
2013. szept. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja bocsi az kimaradt, hogy én anno az ovis szerelmem kerestem meg iwiw-en és még találkoztunk is 10-en x év után :-) Ha nem laktunk volna egymástól több mint 100km-re,szerintem össze is jöttünk volna :-)
2013. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!