Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, mikor van egy lány és egy fiú, szeretik egymást, néha-néha összekapnak, úgy, hogy napokra elhallgatnak, és a lány pár nap múlva összejön egy másik fiúval?

Figyelt kérdés
Szóval mit gondoltok erről? Miért csinálja a lány? Mikor a fiút szereti, csak esetleg haragszik rá?
2009. nov. 5. 08:58
 1/8 anonim válasza:
100%
A lány valószínűleg mégse szereti annyira a fiút ha képes pár nap után összejönni másik pasival.
2009. nov. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
vagy csak figyelem felkeltésből és azért hogy a fiu féltékeny legyen.Lehetséges hogy az uj kapcsolatott nem is gondolja komolyan és arra vár h a régi fiu akit szeret visszakönyörögje magát,kezdeményezzen és ujra kezdjék.
2009. nov. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Féltékennyé akarja tenni, hogy ő másnak is kellhet, és szedje össze magát a fiúja. Esetleg bosszúvágy, ezzel vág vissza, hogy szarul érezze magát a másik, ha őt már megbántotta.
2009. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek mi a teendő? Kezdjem el ostromolni a lányt, újból (már jópár nap eltelt, mióta bármi jellegűt kommunikáltunk volna)?
2009. nov. 5. 12:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem sok nő viseli el a napokig tartó hallgatást. Szerintem a nők rühellik ezt a dolgot nagyon. Ha ez többször is előfordult, lehet úgy gondolta felesleges időpazarlás Veled lenni. Aki ennyi ideig kibírja a másik nélkül, az nem szereti a másikat.

20-L

2009. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát... Kivéve akkor, ha a lány mondta, már egy ideje, hogy jó lenne, ha eltűnnék...
2009. nov. 5. 16:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor viszont ne remélj túl sokat, ha a lány mondta, hogy jobb ha eltűnsz pár napra. Aki ilyet mond, az nem szereti a másikat.

Már nem szeretett Téged, szerintem ezért is jött össze mással.

Szerintem próbálj másik lányt találni, aki olyannak szeret, amilyen vagy.


21-L

2009. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ez közel sem ilyen egyszerű. Én ezt a lányt olyan szinten szeretem, hogy semmit nem tudok csinálni, ha nincs nekem... Hajnalig fent voltam pl. ma is, mert szó szerint fizikai fájdalmam van a hiányától...
2009. nov. 5. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!