Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? Eddig azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Eddig azt állítottam hogy nem lehet két emberbe szeremles lenni, de úgy néz ki tévedtem!

Figyelt kérdés
Az egyikkel 3.5évig éltem együtt, voltak gondok de szerelmes voltam. Nemrég szakítottunk, van másvalakim, őt is szeretem, de amikor megtudta a az ex, hogy van már más, elkezdett smsekkel bombázni, virágokkal állított be a munkahelyemre.Az új srác idősebb, másabb az egész kapcsolatunk...már őt is szeretem...Mit tegyek???
2009. nov. 5. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
mondjuk az elsőt.
2009. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés. nem irigyellek. mérlegeld, hogy mi volt jó a 3,5 éves kapcsolatban és miért mentetek szét. illetve a másiknál azt, hogy milyen lesz vele később ha már jobban ismered.
2009. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű (és végtelenül bonyolult ugyanakkor): Hallgass a szívedre!


Én is azt mondom, hogy lehet egyszerre több embert szeretni. Ez persze nem igaz a lángoló, kizárólagosságot feltételező szerelemre, ahol minden percet az imádott személlyel akarok tölteni, hiszen azt nem lehet kétfelé.


Ha nem tudsz dönteni az annak a biztos jele, hogy még nincs itt az ideje a döntésnek. Ne hagyd magad sürgetni, kényszeríteni! Adj egy kis időt magadnak, addig is éld az életed (előrefelé és ne hátra!), majd kialakul. Előbb-utóbb a szíved megsúgja majd, melyik a te utad. Sok sikert!

2009. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előzőnek: ez tök jó tipp, csak azt felejted el, hogy emiatt egy ember nagyot fog koppani és ha a másik is besértődik, mert a kérdező hagyja, hogy minden így menjen tovább, akkor ez lesz a vége, hogy nem lesz senkije.
2009. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért volt a szakítás, és végülis ki volt a kezdeményező?
2009. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akivel 3.5évig éltünk együtt az volt a gond, hogy nem foglalkozott velem már a végén emiatt hazaköltöztem, megbeszéltük h már másképp érez irántam tehát már nem szeretett úgy, az anyagiakon is voltak vitáink. Az új srác még tényleg nagyon új, kb 1hónapja vagyunk együtt ráadásul 60km-el arrébb is lakik, csak heti 2*talizunk. Nagyon jól kijövünk, de kb két hete hogy az ex ismét színre lépett azt modnja h elcseszte sajnálja belátja h egy idióta volt,meg stb.. nincs nyugtom, szeretem mindkettőt, és tényleg nem akarom egyiket sem megbántani, de nem is tudok választani...ilyenkor mi a teendő?totál kétségbe estem:(
2009. nov. 5. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!