Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 4 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 4 év korkülönbség soknak számít?

Figyelt kérdés
Én (a fiú) 18 éves leszek, a lány 14. Ezen az oldalon ismertem meg, már találkoztunk is, néha tök jól el tudunk beszélgetni, és elvileg bejövök neki. Szerintetek lehet ebből valami? Vagy inkább hagyjam a fenébe és folytassam 'forever alone'-ként? Természetesen nem (csak) szexre, hanem komoly kapcsolatra gondolok.
2013. szept. 18. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
na és hol laktok? :)
2013. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
álmodd, hogy vakít a fény.....XD
2013. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ebben az esetben igen, de ha ő lenne 18 és te 22 az más lenne. A lány szinte még gyerek és éretlen, tapasztalatlan, te meg már felnőtt vagy. De ha szeretitek egymást a kor nem akadály.
2013. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ott, ahol most tartotok, még eléggé. Egy 14 éves lány még nagyon gyerek. Esetleg, ha koraérett vagy te későn érő. A kérdésből ítélve utóbbi jöhet szóba, különben magad is rájönnél.
2013. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg, ne nagyon reklámozzátok. A szüleitek biztos örülni fognak...
2013. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem sok kor különbség,ha idősebb ha fiatalabb koruakrol van szó. Próbáljátok meg szerelmet és pár kapcsolatot,sikerülni fog.
2013. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amikor a barátomat megismertem,akkor én 13 voltam,Ő pedig 25.

A szexre egyetlen egyszer sem gondoltam,de Ő sem hozta fel,egyeltalán nem volt semmi "olyan".

16 évesen feküdtünk le először,akkor is én jeleztem,hogy készen állok.

Azóta már 7 éve együtt vagyunk. :)

20/F

2013. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért a tiétek egy elég speciális eset. Nem az az átlag, hogy így egymásra találjon két ember. A korkülönbség nálatok is elég nagy volt, nektek véletlenül épp bejött.


Nincs kizárva, hogy a kérdezőnek is ugyanígy üsszejönne, de ha az esélyeket nézzük...

2013. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7

Szóval homárok vagytok??

2013. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Kedves" utolsó!

Amint megtanulsz emberként beszélni másikról,legyen az akár meleg,hetero,vagy biszexuális,azonnal választ adok a kérdésedre! :)

2013. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!