Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

Barátommal holnap leszünk 1 hónaposak és nem csinálunk felhajtást meg én nem is várom el hogy vegyen nekem valamit , de ahogy ismerem úgy is fog és akkor már nekem is kéne adni neki valamit , na de mit ? barátom 18 éves


segítsetek légyszi, mit vehetnék neki ?


17/l



2013. szept. 19. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden hónapot ünnepelni fogtok? Felesleges szerintem és dedos dolog!


De gondolom úgyse tudunk lebeszélni erről! Vegyél neki egy névre szóló bögrét és egy tábla csokit hozzá!


25F Jövő hónapba meg vegyél neki egy kulcstartót és tedd bele a képed vagy közös képet és vegyél neki egy csokit mellé! 3. hónapba vegyél neki egy őngyújtot, ha cigizik és gravíroztass bele valamit!

4. hónapba fogtok szakítani és jössz ide, hogy mitévő legyél! :DD

2013. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
istenem, egy hónap ... és megünnepled ...
2013. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tinik... :) Mi az az 1 hónap?! :)
2013. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy bajújszkötő mindig jól jön. Vagy láncfűrészt. Rendes férfiembernek legyen láncfűrésze!
2013. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már a kapcsolat korai állapotában rákényszeríted őt a színjátszásra. Mert el kell játszania majd, hogy örül annak, amit te nagy nehezen mások ötlete alapján adtál neki. A hazugságok lavináját indítod el ezzel.
2013. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a nők tartják az eszükbe az ilyen hülyeségeket, mint az 1 hónapos, 1 éves, 1 hetes, 10 éves évforduló. Én az exemek még a születésnapját is elfelejtettem, dobott is.
2013. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi az értelmes válaszokat...

amúgy ő nagyon észben tartja az ilyeneket

2013. szept. 19. 15:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Némelyik pasi,aki nagyon szerelmes is általában fejben tartja ezeket a dolgokat :) Szerintem nem muszáj venned valamit,lepd meg valami finom ebéddel/vacsorával :) Kis gyertyákból tehetsz ki szív formát :) A/4-es papírokra írhatnál betűket : Szeretlek ! És kitenni a faladra :) Ha akarsz ,akkor tényleg csináltathatsz valami fényképes párnát,esetleg kulcstartót :)
2013. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!