Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleim utálják a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim utálják a párom. Hogy fogadtassam el őt velük?

Figyelt kérdés
Igazán okuk nincs rá hogy ne szeressék, mégsem tudnak vele jóban lenni, és anyuék nem is kíváncsiak rá...van erre megoldás? zavar a helyzet
2009. nov. 5. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is kérdezd meg tőlük mi bajuk vele, aztán okítsd ki a párod:D Sztem.
2009. nov. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy szülőnek az az egyik dolga hogy megpróbálja a gyerekét védeni a kapcsolatoktol, ösztönösen teszi, nem rossz és nem jó indulatból. a haszna pedig az, hogy ha az ellenzés ellenére is kitartotok egymás mellett, akkor egy idő után elfogadják, és ha kitartottatok, akkor eléggé szeretitek egymást ahhoz hogy hűségesek maradjatok, éncerintem...
2009. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
oka biztosan van, hogy nem kedvelik. ha más nem, akkor valamiféle előitélet. ezeket kell megkeresni és felszámolni. máshogy nem megy.
2009. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az a baj hogy a szulok kulso alapjan itelnek...lehet hogy a barodnak sok piercingje van,vagy ha nem is sok akkor erdekes helyen...stb
2009. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fogadjunk 15 vagy a pasi meg 30... :D
2009. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
teljesen átlagos külsejű, én 21vok, a barátom 25. jah és nincs piercingje.:D
2009. nov. 5. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor nyílván a szüleiddel van a baj.. :D

az lehet, hogy védeni próbálnak a kapcsolattól? :o

2009. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én erre annyit mondok h....nem az a lényeg h a szüleidnek tettszen a pasid v csajod...hanem h neked teszik és igazán szereted.
2009. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!