Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennem lenne a hiba, vagy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem lenne a hiba, vagy túl kritikus vagyok magammal szemben?

Figyelt kérdés

Konkrétan:

Kicsit régebben írt nekem egy lány, elkezdtünk beszélgetni. Nem vagyok valami szemrevaló fickó a véleményem szerint, ezt leszögezem. A lány tényleg egy bombanő volt. Jól elbeszélgettünk, rájöttünk, hogy sok a közös bennünk, összehoztunk csak egy találkát, ahol nagyszerűen éreztük magunkat. Ekkor írta, hogy jól kijönnénk egymással. Itt már tényleg megértettem, hogy tetszem neki és én is kicsit komolyabban elkezdtem vele foglalkozni (hozzáteszem, ezt közös ismerősök is megerősítették).


Ám, hirtelen megcsappant az érdeklődés az ő részéről. A már fix következő találkát, amit eddig alig várt, hirtelen elkezdte kifogásolni, hogy napszúrást kapott (nyáron történt), rosszul érzi magát. Meghagyta azért, hogy ha akarok, menjek el. El is mentem hozzá, viszont láttam, hogy nagy ívben tesz rám. Átkaroltam, de csak elzsibbadt a kezem, hozzám sem bújt, megcsókolni így persze nem mertem (kiskoromban annyit csúfoltak, hogy olyan szinten tönkretette az önbizalmam, hogy az első lépések megtétele nekem már hatalmas feladat - a csók elutasításától és az azt követő szégyentől annyira féltem, hogy el minden erőmet bevetve sem mertem megtenni). Szomorúan tértem haza, de azért írtam neki egy üzenetet, amiben őszintén leírtam, hogy ő is tetszik nekem, lehetne valami köztünk. Erre másnap reggel azt a választ kaptam, hogy örül ennek, idővel kialakul. És innen már nem is írt egyáltalán. A közösre tervezett majálist lemondta a napszúrása miatt, ami akkor már egy hete tartott. Ezzel tönkretette az enyémet is. Később aztán láttam, hogy összejött a volt fiújával.


Én bénáztam el az egészet? A barátaim azt mondják, hogy nem, de én nem hiszem el. Megesett már ez párszor velem régebben is, körülbelül ilyen körülményekkel, ezért gondolom, hogy én rontottam el megint valahol.


19/F, a lány 16 volt.



2013. szept. 19. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem te bénáztad el. Nem ér annyit ez a lány, hogy szomorkodj miatta, jobbat érdemelsz :)
2013. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem te rontottad el , te mindent megtettél hogy ez összejöjjön, a baj a csajjal volt. Szerintem:

- Téged használt arra hogy féltékennyé tegye a volt pasiját (ez csak feltételezés)

- Tetszettél neki de ő még mindig a volt barátját szerette. (mert akkor nem jött volna össze vele) Fel a fejjel még nagyon sok lány van , ez csak egy kudarc a sok közül, lépj túl és próbálj meg ismerkedni mással!

2013. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :) próbálom én is azt hinni, hogy nem az én hibámból történt az, ami. csak egy-egy ilyen eset teljesen tönkre tudja tenni az ember önértékelését, és már akaratlanul is magamban keresem a hibát.
2013. szept. 19. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Elhiszem, de fel a fejjel! Valószínűleg korábban sem a "normálisabb" lányokat találtad meg, lényeg, hogy ne értékeld magad alul.
2013. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
erre már én is gondoltam. tényleg minden tőlem telhetőt megtettem (egy-két kivétellel ugye), amikor úgy hozta a helyzet. köszönöm a válaszokat. :)
2013. szept. 19. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!