Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vmi kovetkezménye annak, hogy egyszerre két férfival szeretkezem? Persze nem egyszerre.

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
akkor egyszerre, vagy nem?
2009. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gondolom van egy pasi meg egy szerető.én már eleve nem tenném meg dehát...saját lelkiismeret kérdése
2009. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen van egy pasi, és egy szereto. mindkettovel nagyon jo az ágyban, de nem tudom miért keresem a "szereto" társaságát, ha ott a pasim. talán tobbet nyujtana? nem tudom, tudom hogy nemszép dolog egyszerre két vasat tartani a tuzben , de nem tudok lemondani egyikrol sem.
2009. nov. 5. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Az lehet a következménye hogy kiderül és kidob a pasid. A szeretedőd akkor meg már téged fog csalni te meg őt.
2009. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Következménye lehet még, hogy kapsz pár olyan kommentet, amibe leírják h r*bancvagy. nemvéletlenül. (:

De jó lenne, ha választanál a 2 közül. és megmondanád a pasidnak

2009. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lebukhatsz. De nem baj. Nem vagy rosszabb mint bármely pasi, aki ugyanezt csinálja.
2009. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezer következménye lehet, de túl a fájdalmas szakításokon, leribäncozáson, nemi betegségeken, amiket nyilván itt felhoznak majd az emberek, szerintem a legrosszabb következmény az, hogy ahelyett, hogy lenne egy IGAZI kapcsolatot, jó szexszel, valódi törődéssel, van két hazug kapcsolatod, amelyekben nincs őszinte szeretet, csak hazudozás, megcsalás és kefélés.


A kefélés jó. De nem elég. És ha nem tud elég lenni egyszerre egy pasi, akkor valószínűleg igazából az a kefélés (az a kettő) sem elég jó. Akkor meg mi a frászért csinálod ugyebár..

2014. okt. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!