Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki azt hitte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki azt hitte, hogy sosem lesz szerelme, szerencsétlennek gondolta magát, és azt hitte, sosem lesz barátnője/barátja, de aztán a sorsa jóra fordult, és lett egy szerelme akivel nagyon sok közös jó élményt ét ál és boldog lehet?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:

igen

aztán elmúlt :D

2013. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok.De nincs fordulat.

17/F

2013. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek lesz párja, kinek előbb, kinek utóbb. Csak keresgélni kell, és nem feladni;)
2013. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csak a végére elromlik az is
2013. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszer volt ilyen de nem tartott sokáig. Aztán megfogadtam, hogy soha többé nem leszek szerelmes....hát ez nem sikerült betartanom de küzdők ellene.
2013. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen aztan lett 2 is s most megint semmi megint ezt erzem..:(
2013. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as, ekkora 200 %-os közhelyet...
2013. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most vagyok így... de van egy fiú barátom, full depressziós volt már meg minden...pont olyan pangás volt az élete, mint nekem és most összejött egy csajszival és tök jól megvannak, szóval nincs minden veszve..ő egyébként már húszon túl van. :)
2013. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!