Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit változik csak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit változik csak a férfiak viselkedése a foci szezon kezdetével. Miért baj ez? Miért nem tudnak létezni a nők csak egy percig a figyelmünk nélkül?

Figyelt kérdés

[link]


Miért akarják a nők, hogy rajtuk kívül senkink se legyen, hogy csak rájuk figyeljünk? Miért nem nőnek végre fel?



#hagyjbékéncsakegypercre
2013. szept. 21. 04:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, ezt az állandóan egymás s....ben lógást sosem értettem, tinikorban elmegy, de később...

Egy olyan kapcsolatom sem volt, ahol elvártam volna, hogy a másik állandóan velem legyen, sőt, kifejezetten idegesít az a férfi, akitől nem lehet külön tevékenységeket végezni.

Úgyhogy biztos rengeteg olyan nő van, akiről Te kérdezel, de elég irritálóak lehetnek. Netán nem volt szerencséd, és csupa ilyen idiótával kerültél össze.

2013. szept. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor nekem szerencsém van, mert együtt nézzük végig a fontosabb meccseket meg jövőre a VB-t is. :)
2013. szept. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!