Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok szabadulni attól az érzéstől, miszerint csak azért vannak/akarnak összejönni velem a pasik, mert nem találnak jobbat és/vagy csak ki akarnak használni?

Figyelt kérdés

Alapból sem volt túl sok önbizalmam, de miután egy fiú szó nélkül dobott és kiderült, hogy valószínűleg sosem érdekeltem igazán, mondhatni lenullázódott, sőt átment negatívba. Mit tehetnék, hogy ez megváltozzon?


Többen javasolták, hogy próbáljak ismerkedni és elfelejteni őt. Igen ám, csakhogy ez az egész egy ördögi kör, ugyanis addig, amíg ezt az gondolatot nem sikerült egyszer s mindenkorra száműzni a fejemből, addig veszett fejsze nyele az egész, nem fogok tudni megbízni senkiben sem, amíg nem jövök helyre belülről. Igazából azt várnám az emberektől, hogy önbizalmat adjanak és elismerjenek, dicsérjenek, bókoljanak, stb., de véleményem szerint csak nagyon ritkán kapok pozitív visszajelzést másoktól, vagy ha mégis, akkor is előjön a fenti rögeszmém. Mindezt tetézi, hogy még az igényeim/elvárásaim is magasak, csak tudnám, hogy mire föl...


Teljesen kétségbe vagyok esve. Mégis mitévő legyek? :(


-egy elkeseredett 19 éves lány-



2013. szept. 21. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
De most csak 1 fiúról volt csak szó??
2013. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. Még a nyáron történt és mondhatni az egész nyaram ráment a szerelmi bánatra, pedig nem is voltunk együtt olyan sokáig, sőt.
2013. szept. 21. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:
SAjnos sehogy amíg nem találsz egy olyan embert akiben megbízhatsz teljesen addig elővigyázatosnak kell lenned mindenhol továbblépni nem könnyű én miután kijöttem az első kapcsolatomból 2éven keresztül nem csajoztam stb.. és csak az embereket elmeztem ki most pedig már eltudom dönteni, hogy kinek mit mikor és hogyan tudhatok megosztani.
2013. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor meg kicsit fel is fújod ezt az egészet ha csak 1 volt. Szerintem saját magadat cukkolod ezzel.

Ha jön egy másik aki nem ilyen lesz akkor ezaz érzés elmúlik.

2013. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kellene találnod egy normális,kedves srácot aki megbecsülne téged.És akkor elmúlna valószínűleg a dolog,de mindenképpen mérséklődne. :) Tudnék segíteni,de ahhoz el is kell fogadni a segítséget. :)
2013. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress egy nála is jóképűbb pasit, és akkor ez nem fog eszedbe jutni még akkor sem, ha tényleg így van!
2013. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nos, köszönöm az eddigi válaszokat (jöhetnek még), időközben azonban kifundáltam a megoldást.


Minthogy általában nem vesznek észre, csak ha kiöltözöm kissé extrémebben vagy kirívóbban, ezért talán a külsőm megváltoztatásából kéne kiindulnom. Az arcom állítólag szép, az alakom átlagos, az összhatás mindenesetre meglehetősen semmilyen. Ezt kiküszöbölendő, talán a hajszínem megváltozatatásával kéne kezdeni. Unalmas, nyomorék barnából átfestetném mondjuk platinaszőkére, halvány rózsaszín melírcsíkokkal, esetleg feketére piros csíkokkal, vagy szimplán csak élénkvörösre. Mivel a hajamat nagyon utálom magamon, tekintve, hogy nemhogy kihangsúlyozná az arcomat, még abszolúte jellegtelenné is teszi, szóval egy kis vérfrissítés egyértelműen ráférne. Ha tehát befestetném, feltehetőleg jobban tetszenék magamnak, tehát ezt a megelégedettséget sugároznám a környezetem felé is, ezáltal vonzóbbnak tűnnék mások számára, ami ugyancsak imponálna, s így talán könnyebb lenne nekem tetsző fiút találni, akinek már tudnék adni a véleményére és tovább egyengethetné az önbizalmamat.


Mert ez a jelenlegi "jóravaló kislány" külső koránt sem tükrözi a lelkem mélyén tomboló féktelen indulatokat és érzéseket, úgy érzem, mintha nem lennék önmagam, a külsőm egyáltalán nincs összhangban a belsőmmel és emiatt már ugyancsak régóta vívódom, hogy belül nem az vagyok, akinek első ránézésre tűnök és így nem a megfelelő emberek találnak meg.

2013. szept. 21. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!