Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig nálam idősebb pasiknak kellek?

Figyelt kérdés
Az igazság az hogy a korombeli fiúkkal nem jövök ki túl jól valamiért taszít a viselkedésük.Van pár srác akiknek tudom hogy tetszem és mindig elhívnak randizni de nemet mondok mert 25éves pasikkal nem hiszem hogy érdemes lenne kapcsolatot létesíteni.Volt már valaki ilyen köztes helyzetben?Szerintetek megkéne próbálnom egy idősebb fiúval vagy várjak még hogy találjak egy korombeli fiút? 16/L
2013. szept. 21. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kellene, és korodbeli se muszáj, de ekkora korkülönbséggel ne tedd. Szexelni akar a friss husival, agyilag meg nem vagytok egy szinten, no meg ha felteszem nem is egy észlény a srác, akkor sem illetek össze.
2013. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"korombeli fiúkkal nem jövök ki túl jól valamiért taszít a viselkedésük"


-ha ez igaz akkor keress valami 20-22 évest, a 25 már talán sok, de ha velük érzed jól magad menj bele, annyi hogy ne feküdj le vele 2 hét után ... :D

2013. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én is ugyanolyan cipőben vagyok, mint te. Én is az idősebb pasiknak jövök be, de mondjuk nekem is ők. Én úgy vagyok a korosztályommal, hogy nagyon éretlenek. Viszont én összejöttem egy 26 éves sráccal és már 1 éve együtt vagyunk, ja és megjegyzem, hogy még nem feküdtünk le egymással. Nem minden idősebb pasi csak azt akarja. 16/L
2013. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha, ha, persze, nem mind csak azt akarja, de amikor egy 16 éves lány összejön a kis barátjával, gondolhat arra is, hogy ugye ne akarja kínozni egy évig... már ha van olyan érett, hogy ebbe belegondol :D
2013. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább csak túl nagyra tartod magad....
2013. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írj 33/F
2013. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem is az idősebb pasik vonzanak.

16/F

2013. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ha fiatalabbat akarsz irj:) 15/f
2013. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ezzel semmi gond nekem 30 évvel idősebb a párom és 11 éve együtt vagyunk
2013. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!