Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes-e folytatni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e folytatni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a párommal, elég nagy köztünk a korkülönbség több, mint 10 év. Ő ezelőtt családban élt, gyerekek is vannak. Hihetetlenül szeretem, de ő valahogy ezt nem így látja, sőt azt mondta, hogy én sosem leszek gondoskodó. Könyörgöm, mit várt egy fiatal lánytól? Sokat dolgozom, iskolába járok, emellett rettenetesen fáradt vagyok, de törődöm vele, ha nem vagyunk épp együtt mindig én keresem és sokszor feszülten reagál. Sajnos napi szinten veszekedünk, én nem látok sok esélyt erre a kapcsolatra a továbbiakban, ha csak meg nem változom. Szerintetek mit kéne tennem? 22/L
2013. szept. 22. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell változnod, egyszerűen nem illetek össze...Mint te is írtad, 20 éves FIATAL lány vagy, aki épp hogy felnőtt, nem kell úgy viselkedned, mint egy harmincas családanyának, annak majd 10 év és minimum egy gyerek után lesz itt az ideje :)

Elég gáznak tűnik a pasas a leírtak alapján.

2013. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*22 éves, elnéztem, de nem ez a lényeg úgysem
2013. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Baccardi01 ***** válasza:

Szerintem nem neked kell változnod.

Ő meg nem nagyon fog már sajnos.

2013. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szakítsd vele.


Így nem érdemes együtt maradnod egy ilyen pasival, aki ennyire nem érti meg a problémáidat. Látod, ezért is mondják, hogy mindenki olyan párt válasszon, aki hozzávaló.


Ő nem illik hozzád korban. Egy 30-35 éves pasinak már mások az igényei, főleg, hogy ahogy mondod, ő már családos ember. Neki egy feleség kell, aki adott esetben ellátja a háztartást, főz rá, mos rá, meg ilyenek. Te nem teszed ezt meg, így előbb-utóbb ő fog dobni téged, én a helyedben megelőzném.

2013. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem neked kell megváltoznod. Te magad is írod, hogy próbálsz törődni vele, mindig te keresed, és olyankor is feszülten reagál. Fél év után a napi viták szerintem nem normálisak. Nyilván ennyiből és innen nem láthatunk bele a kapcsolatotokba, de azért mégis, nekem az jön le, hogy te igyekszel többet megtenni, mint amit tudsz, őt meg ez nem érdekli.

Persze, azért könnyű beleugatni vadidegen emberek szerelmi életébe, és másnak tanácsolni a szakítást. Nem olyan könnyű az, ha szerelmes az ember. De ebben az esetben talán tényleg ez lenne a legjobb megoldás. Te fiatal vagy még, és bár ő sem vénség azért, de neked még mindig több lehetőséged van, mint neki. Előtted még ott az élet, neki már van gyereke, ex-felesége, akikhez valamilyen szinten azért csak kötődik valahogy. Nem vagy egy kiégett 45 éves nő, aki már beéri ezzel is, csak legyen valakije. Lehet, már több gyereket nem is akar, ki tudja? Szerintem te is tudod, hogy ez így nem fog hosszú távon működni, és előbb-utóbb valaki megteszi a végső lépést... Így is-úgy is fájdalmas lesz, de kérdés, meddig húzzátok, és mennyire növelitek meg a fájdalmat.

2013. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fél év után? Ó, dehogy! Az első pillanattól kezdve! Állandóan megy a féltékenykedés mindig azt mondja, hogy hazudok közben mindig kiderül, hogy ő hazudott... Én ugyanezt mondtam magamnak, hogy ez így nem normális, ennyi idő alatt ennyit veszekedni. Előtte volt egy 4 éves kapcsolatom, velem egy idős volt a srác, 1,5-2 év után veszekedtünk először komolyabban. És az a baj a jelenlegivel, hogy túl sokat is enged meg magának, szóval tettlegességig fajul a dolog.
2013. szept. 22. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!