Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit, hogyan, mikor?

Figyelt kérdés

Most járok egy fiúval az osztályból, nagyon szeretem, de neki elvileg csak 2barátnője volt. Beszéltem a legjobb barátjával és mondta nekem, hogy Ő nagyon ügyetlen a párkapcsolatokban, mindig arra vár,hogy a lány lépjen.

Én már megtettem az első lépést, bevalottam neki. Ez még elég ovinak tűnik de megakarom fogni a kezét csak félek hogy ha megfogom elhúzza. Kérlek segítsetek :(

(Zöld pacsi az értelmes válaszolóknak) 14/L



2013. szept. 22. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

14 évesen tapasztalatlan, mert csak 2 barátnője volt??


[link]

2013. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha jártok miért húzná el a kezét?
2013. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem. ha nem mert nem volt köztük elvileg semmi, még csak nem is ölelték meg egymást, így értettem.
2013. szept. 22. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen fiúk akik nem mernek lépni , de egy ídő után, ha megnyílik és tudja, hogy melyik határt szabad átlépni akkor működni fog persze túl sokszor ha te lépsz az már gond lehet az is megeshet, hogy mivel már 2x is dobták vagy dobott valakit már kisebb kételyek támadtak benne. De ha szeret akkor egy kéz megfogásért semmi képpen sem fog haragudni rád :)
2013. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld pacsi! ^^
2013. szept. 22. 11:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!