Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a magasságkülönbség?

Figyelt kérdés

L/175cm F/192 cm

Nálatok mennyi a különbség? Vagy egyáltalán nem számít (nem a szerelem miatt vagy hogy összejövök e vele hanem csak egy kérdés persze nem ettől függ


2009. nov. 6. 02:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hűű mennyi alacsony csajszi van..:D második válaszoló vagyok..:)
2009. nov. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ez kis semmi, ne is aggódj. :) Én 150 körül vagyok, barátom meg 180 körül. Úgyhogy nem valami csodálatos látvány, de imádjuk egymást. :)
2011. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én soknak látom, legalábbis az én 180 centimhez nem tudnék elképzelni 163 cm magas lányt. Én furcsának találom az olyan pasikat, akik náluk jóval alacsonyabb lányokkal jönnek össze, ez van. nekik meg lehet én vagyok a furcsa hogy nem a "törpékre" bukom, hanem a velem közel egyforma magas nőkre. A kérdező is az esetem lehetne magasság alapján, gondolom beérné kisebb csávóval is az említettnél. :)
2013. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!