Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A suliban van egy lány akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mádásor kérdése:

A suliban van egy lány akivel rosszul sült el az ismerkedés, most mit tegyek? Több lent!

Figyelt kérdés

Most kezdte nálunk a gimit és egy évfolyamba járunk (9), és már találkoztam vele tehát látásból ismerem őt és amikor először beszélgettem vele akkor azt mondta hogy én is ismerős vagyok neki valahonnan. Aztán elkezdtem vele barátkozni és a borfesztiválon egészen jól megismerkedtem vele és amikor hazakísértem azt mondta hogy helyes vagyok. Erre jön a haverom aki bekevert azzal hogy a csajjel beszélgetett a neten és faggatta hogy ha szeret engem akkor miért nem akar velem járni, amiről én nem is tudtam és hát elijesztette a lányt akivel a mai napig csak köszönő viszonyban vagyunk. Azt mondta hogy ez neki túl gyors volt és nem akar még kapcsolatot de az elején meg azt mondta hogy tetszem neki. Nem tudom mit tegyek hogy ismét nekifuthassak ennek a kapcsolatnak. Van esély?


16/F


2013. szept. 22. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ha jol nezel ki nem tudod elegge elronatni a dolgot. ha csunya vagy sose volt esejed kb. gazdaga a faterod az mondjuk segithet ha ijen atommarkas cuccokba jarsz de eebben a korban meg tul felszinesek a nok de erdemes megprobalni.
2013. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Madartejlight válasza:

Tölts vele több időt.

Beszélgess vele és mond neki hogy csak élvezed a társaságát... törődj és foglalkozz vele majd lesz valami.

2013. szept. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az egyik probléma hogy hiába írok rá vagy kérdezem meg hogy eljönne-e velem valahova vagy nem válaszol vagy tereli a témát
2013. szept. 22. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy te sem akarod surgetni a dolgot, minden abban a ritmusba fog menni, ahogy o szeretne, es, hogy kedveled, mert mas, mint a tobbilany, kulonleges stb.

Ezt minden lany szereti.

Ja, es mondd azt is, hogy nem csak egy kethetes kapcsolatra vagysz, hanem komolyan gondolod a dolgokat.

Vagy legy kitarto, mindennap dicserd meg valamijet (ruha,szem,satobbi) a lanyok szeretik a kitarto sracokat. Ja es fontos, hogy ne tedd azt, mint amit a mostani pavak szoktak csinalni, hogy ossze vissza olelgeted meg puszilgatod a tobbi csajt... lassa, hogy csak o az egyetlen no az eletedben.

2013. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!