Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes nekünk férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes nekünk férfiaknak megmutatni az érzelmesebb oldalunkat a nőknek, amikor a nők pont a kemény, megrendíthetetlen, hibátlan férfiakra buknak?

Figyelt kérdés

Három komolyabb barátnőm volt eddig. Úgy vettem észre, mindkettő csak addig nézett fel rám, amíg a keménykötésű, masszív, érzelmekre kevésbé fogékony oldalamat mutattam.


Miután jobban megismertem őket azokban a kapcsolatainkban és bizalmat szavaztam számukra, úgy lettem egyre empatikusabb, együttérzőbb, megértőbb, mintha egy megértő barát, egy korrekt bizalmas lennék.


Elnéztem a hisztiket, a kiakadások, apró veszekedések után mindig jöttek békülni, és megbocsátottam nekik a fölösleges, oktalan balhékért. Éreztettem velük, hogy számíthatnak rám, akármi is fog történni, mindig velük leszek.


Az ilyenek után már valahogy kevésbé voltam vonzó számukra. Éreztem, hogy el akarnak távolodni tőlem, már nem vagyok olyan fontos nekik. Szakítás lett mindháromból.


Ahogy halad az idő, mintha azt érezném, hogy kezdek kiüresedni, kezdek a nőkkel egyre töketlenebb lenni, mert egyszerűen már nem tudom, hogy mi kell nekik, mire vágynak.


25/férfi


2013. szept. 23. 16:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Jól mondod testvér. :D
2013. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Színház az egész világ... (sajnos)
2013. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Egy érzelemmentes világban hogy várhatjuk el, hogy azért szeressenek minket, hogy vannak érzelmeink?!
2013. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ha először mutatsz egy arcot nekik amit megkedvelnek aztán megváltozol akkor mit vársz?


Azt az oldaladat mutasd már az ismerkedés elején is, amit később is mutatni akarsz.

2013. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy haverom hogy mesélte, hogy amíg rendes volt, érzelmes, sorra vágták át a nők. Aztán megunta mostmár ugyan vele hogy egy bunkó p*cs, néha sz*rba sem veszi lányokat. Azóta buknak rá a nők, állandóan van bnője.


Én az előbbi vagyok, megmondtam én sajna ezt nem tudom megtenni én ilyen vagyok, de elég szánalom hogy most ez az "érték"

2013. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Érdemes, csak tudni kell, hogy ki érdemli meg:-)

Na ez a neheze...

No para, 40 éves korodra kevesebbet fogsz lamentálni ezen:-)

Nem azon kell görcsölj, hogy milyen ideálhoz hasonlíts, hanem, hogy megtaláld azt a nőt, aki olyannak szeret meg, amilyen vagy. Színészkedéstől, ripacskodástól mentesen.

N/32

2013. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

ebben van igazság barátom, a nők nem vallják be de 1-1-ig így vannak... és most tapasztalom ezt de már el is határoztam, hogy ezen változtatni kell


egy ismerősöm is pont így.. megérzik, elbízzák magukat, vagy azt a férfit akitől amúgy elvárnák, hogy szeresse őket, lehessen bízni benne, és mutassa is ki a szeretetét, ha kimutatja beleszarnak, érdektelen leszel...


tehát amint megérzem valamelyik, hogy " játssza a pic-sáját " és én többet teszek a kapcsolatért mint ő, abban a pillanatban leszarom az egészet, nem teszek többet egy kapcsolatért többet soha mint a másik él

2013. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
elveszted a dominanciádat
2013. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
A kettőt egészséges egyensúlyban tartsd :) 32/F
2013. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
7%

Nem!!!

Vágynak rá, de nem becsülik! Jó keményen meg kell b*szni őket, azt szereti mind, kis álszent amelyik tagadja!

2013. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!