Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez baj, titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez baj, titeket mennyire érdekelne?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 4 hónapja vagyunk együtt, és őő hát kissembségi, de nem olyan mint a többi, ezért nem is érdekel, de sok embert viszon igen bár az se érdekel mit gondolnak mások, szüleim is megértették szóval nincs baj de ti hogy gondoljátok, titeket se érdekelne? Az a lényeg hogy szeressen nem? meg én is szeressem őt
2013. szept. 23. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hú, de ott van a népes rokonság is, nem?! Engem az is érdekelne!
2013. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem zavarna,2fajta ember van a tisztesèges ès a tisztesègtelenen a többi nem szàmit!
2013. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
úgy érted hogy roma? vagy valamilyen más kisebbség?
2013. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lamakid333 ***** válasza:

A barátnőddel lehet hogy semmi gond, de van neki rokonsága... Náluk sokkal nagyobb az összetartás mint amit mi el tudunk képzelni. Volt nekem is kisebbségi haverom, akivel nagyon jóba vagyok még most is, de ő is ugyanezt vallja. Hiába akar kimozdulni a viszontagságos helyzetéből, a család nem engedi, mondván hogy ő oda tartozik.


Nagyon nem mindegy hogy mennyi idős vagy te, és mennyi ő. És az sem mellékes hogy náluk a gyermek áldás, éppen ezért sosem védekeznek semmilyen módon sem a legtöbben. Ha meg fiatalon ejted teherbe akkor kötelességed elvenni feleségül, különben szívószállal eszel onnantól mindent...


A legfontosabb tanácsom: Mielőtt nagyon belemennél egy komolyabb kapcsolatba a lánnyal, előtte "tanuld ki" minden velejáróját a hitüknek!


29/F

2013. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kisebbségi?!

Hmmm, vajon melyik lehet? Német? Szlovák? Örmény?


Amúgy tőlem aztán...

Csak osztan jól viseld magad, mert ha nem, jön a putri rajnépe, és lecsap rád a szamurájkardjával, meg a bézbózütőjével!

2013. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem :DD nincs népesrokonsák :D Nevelőszülős :D és tesója sincs :D
2013. szept. 23. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!