Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért baj az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért baj az, ha valakinek nagyok az elvárásai?

Figyelt kérdés

Folyton ezt hallom mindenkitől, hogy felejtsem el az ideálomat, olyan pasi nem is létezik, meg érjem be átlagosabb pasikkal. De mégis mi értelme lenne annak, ha akkor hiányérzetem van? Sok sráccal randiztam már, de egyszerűen érzem, hogy nem lennék mellettük boldog. (És most nem a külsőségekről van szó egyáltalán).

Meg egyébként is, az egyik barátnőmnek pl pont olyan a barátja, sőt, ezerszer jobb még, mint az én elképzeléseim, szóval létezik ilyen pasi, hiába mondják, hogy nem.

Vagy tényleg be kéne érni olyan srácokkal, akik mellett bennem van a hiányérzet állandóan?

Ti mit gondoltok?


2013. szept. 26. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem baj ha te is top csaj vagy.
2013. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, csak akkor ne rinyáljon az illető, h nem talál pasit. Egyébként igenis a külsőségekről van szó.
2013. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Nem baj, ha nagyok az elvárásaid, csak néha szükség lehet kompromisszumra is.
2013. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nő vagy! jogosak az elvárásaid, ha és amennyiben te is jól nézel ki, és jólszituált lány vagy.



ha azt nézed, egy átlagos csaj si válogathat a pasik közül...aki meg átlag feletti, basszus sztem 10 jelentkező lenne abbana pillanatban, hogy emgtudnák h szingli...


Amugy NE érd be a szinted alattival!

én voltam olyan kapcsoaltban, ahol neigazán tetszett a lány, de jóvolt vele, elhülyültünk, volt mellettem valaki, szex stb stb de folyamtosan a jobbat kerestem, és ha elmetn melettünke gy lány, akkor szinte mindig azt figyeltem, hogy nah ő miben jobb, az én barátnőmnél.


megjegyzem: szép barátnőim voltak! de valahogy sosem az ideálom...:/

2013. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mégis milyen elvárásaid vannak?
2013. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

és milyen fajta elvárások? belső, külső?

de egyébként szerintem nem baj ha nagyok az elvárásaid. nekem is azok. mondjuk én nem is sírtam hogy nem volt sokáig senkim. a barátomnak is magasak az elvárásai, nem is gondolta hogy lesz valaha barátnője, és csak 21 éves korára lett először. ha belső dolgokban magasak az elvárásaid, akkor sokkal sokkal nehezebb lesz találnod valakit. és sok szerencse is kell hozzá.

2013. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van ideálom, és vannak elvárásaim.


Annak megfelelő férfi lett a férjem minden téren, viszont 5 évbe telt, mire megtaláltam őt, de megtaláltam. 25 voltam amikor összeházasodtunk.


És nem , nem értem be a bunkó senkiházi pasikkal, akik nem törődtek velem, vagy azt hitték, hogy box zsák leszek és ilyenek. Igen is mertem válogatni, pedig az a kategória vagyok külsőleg, aki elvileg érje be a maradékkal....


Persze nyilván, ilyenkor mérlegelni kell, hogy akár 30 éves korodban is szingli leszel...de annak meg nincs értelme, ha olyannal vagy, akivel nem vagy boldog:)


27/N

2013. szept. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!