Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sos! Mit lehet ilyen sraccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos! Mit lehet ilyen sraccal kezdeni? Hogy segithetnek neki?

Figyelt kérdés

A sraccal fel evig voltunk egyutt.. folyamatosan atver(t) minden lanyt koztunk engem is csak szexre hasznalt. tok mindegy milyen lanyrol volt szo.. meg is csalt.. nemtudom hany csajjal de azt se tole tudtam meg hanem a csajtol.. aztan annyit sem mondott hogy bocs te k...a.. en mindig visszafogadtam mert egyszeruen nemtudom mitol lesz valaki ilyen.. szerintem valani lelki problemaja kehet es igazabol nagyon sajnalom es szeretem nagyon ezert fogadtam vissza mindig.. tudom hogy hulyeseg amit csinalok es egyaltalan nem erdemli meg de nemtudom elfelejteni.. latok benne valamit. es tudom hogy nagyon rendes srac igazabol..es nem ertem miert ilyen.. es nem is helyes.. de annyira gerinctelen amit csinal.. mar lassan tonkre megyek ebbe a kapcsolatba.. rengeteget sirok miatta. es hogy egyszer szeret egyszer nem.. de aggodok hogy mi lesz vele kesobb.. mert felek h ha nem vagyok vele kb egy csovesnek tudom el. kepzelni aki csak k....vazikelkepzel erdekel h mi lesz vele. mert en barmikor adnek neki eselyt ha megvaltozik mert nagyon szeretem.. es mar mondtam neki

sokszor... nemtudom mitol lesz valaki ilyen hogy csak a szex erdekli.. hogyan tovabb ?mit tegyek? Hagyjam magara es nezzem vegig ahogy tonkre megy.. es felek h ehhez hozza szokik amit csinal es kesobb mar nem tud normalis lenni..foleg h mar drogozik is.. vagy maradjak vele csak. hoy viselkedjek vele.foleg h kitudja h megcsal.e


2013. szept. 27. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Magadat féltsed, a te agyad már leépült.. ő meg jól érzi magát a buták körében, testében.
2013. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi ha nehol ertelmetlen a szoveg. telo miatt van ..
2013. szept. 27. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Értjük. Átvertek és még te akarsz megmentő lenni. Rossz pasi szindróma, sok gyengébb értelmi képességű szenved ettől. Kinőhető.
2013. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te nagyon naiv vagy..

A srác egy korlátolt barom csak b*szik összevissza de te valami romantikus hőst kreáltál belőle.


De szenvedj tovább ha már ennyire buta vagy.

2013. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem mindennek oka van.. biztos nem veletlenul lett ilyen vagy hogy neki ez annyira jo.. szerintem ez nem normalis dolog..
2013. szept. 27. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg attól is aki kirabol mitől lett ilyen kis szerencsétlen! :)
2013. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Uram atyám...
2013. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!