Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok azért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok azért a barátotokkal, mert nem vagytok (már) belé szerelmesek?

Figyelt kérdés

Pár éve ismerem a srácot, jobb embert el sem képzelhetnék magam mellett (figyelmes, őszinte, segítőkész stb...). 1 hónapja összejöttünk, de most rájöttem, hogy én igazából nem is vagyok belé szerelmes, inkább csak egy nagyon-nagyon jó barátként nézek rá, akiért amúgy bármire képes lennék.


Szerintetek mondjam meg neki, és maradjunk csak barátok, vagy maradjak vele, hátha változik az érzés? Amúgy ő fülig szerelmes belém... Megbántani nem szeretném.


2013. szept. 29. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Én adnék ennek egy pár hetet, próbálnék ráhangolódni.

De azért az nem túl bíztató, hogy már most nem érzed a szikrát.

2013. szept. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ha mi szakítanánk, akkor te is, vagy fordítva? Ez mit változtat a te érzéseiden? Úgyse kenhetnéd ránk a felelősséget, azt saját magadnak kell viselned, szokj szépen hozzá.
2013. szept. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen
2013. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2,

véleményre volt kíváncsi. Utólag belegondolva valószínű nem a tiedre. Nem értem miért OFFolsz, nolife kocAK.

ON

Szerintem ha egy hónap után ilyen érzéseid vannak, akkor jobban teszitek ha barátok maradtok.

2013. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Baccardi01 ***** válasza:
Én azért még adnék neki és magamnak is 1-2 hónapot, hátha kialakul benned az a bizonyos érzés.
2013. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha barátként nézel rá szerintem ott aztán várhatsz 2 évet is,akkor se fogod szeretni,mint a párod.Szerintem mond meg neki,hogy maradjatok barátok.Voltam én is hasonló helyzetbe.Régóta ismertük egymást,összejöttünk,de én akkor is csak mint barát tudtam ránézni,és nem mint férfire,vagy mint a páromra.
2013. szept. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!