Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időnek kell még eltelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időnek kell még eltelnie, hogy újra szóba akarjon állni velem?

Figyelt kérdés
szakítottam 3 hónapja a barátommal. elég csúnyán váltunk el... szakítás után még 1 hónapig heti 2x beszélgettünk, mert próbáltunk barátkozni, aztán rájöttünk, hogy barátok már nem lehetünk. (első kapcsolat volt, nem tudtuk, hogy ilyen nincs...) viszont 2 hónap után ma újból ráírtam, hogy mizu vele, de alig válaszolgatott... megkérdeztem, hogy nem akarsz velem beszélni? azt mondta, hogy eltaláltam. még mennyi idő, mire újra tudunk csak így facebookon beszélgetni? mert szeretném, ha nem lennénk haragban... 17/L
2013. szept. 29. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenkinek a kedvére tenni, próbálkozni szerintem próbálkozz még egy keveset de ha nem hagyja inkább ne erőltesd.
2013. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megmondta neked kerek perec, hogy nem akar beszélgetni veled. Miért nem keresel mást? Első kapcsolatod volt, ő teljesen lesz*r téged, hagyd mááár! :)
2013. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak jóban akarok lenni vele, már nem szeretem :)
2013. szept. 29. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Hiába akarsz vele jóban lenni, ha ő nem akar veled. Csak nyomulásnak fogja venni, és még annyi esélyed sem lesz, mint amennyi most van!

2-es voltam :)

2013. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lehet, hogy igazad van... kár:/
2013. szept. 29. 18:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt már egy pár kapcsolatom, sajnos tudom :(
2013. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!