Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a nagymellű nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a nagymellű nőket szereti. Nekem kis mellem van, és bár azt mondja szeret, mégis úgy érzem a műtét sokat javítana a kapcsolatunkon és az önbizalmamon. Szánjam rá magam egy operációra vagy... ?

Figyelt kérdés
2007. okt. 1. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem azért mert neki a nagymellű nők jönnek be azért ne operáltasd meg magadat. Nem éri meg! Ha csak te nem érzel rá vmi rohadt erős vágyat. Nekem sincs nagy mellem (és az persze evidens h a férfiak a nagy mellű nőket szeretik nem csak a tiéd) de nem operáltatnám meg 1 nem érné meg azt a rizikot amivel jár, nagyon nagy kockázatok vannak vagy csúnya is lehet, vagy betokosodik, vagy pár év múlva rákos is lehet, 2 biztos nem adnék ki ilyenekre 3-4 szúzezreket...pff... boztos nem, sztem felesleges pénzkidobás, mert az életben aki szertni fog és melletted fog maradni, nem azért fogja azt majd tenni mert mekkora a melled (nem is fogja érdekelni) Ha viszont mégis megműteted max csak annyit nyerhetsz rajta h az életed során egy párszor több alkalmad lesz futó kalandokban részed mert az új melleidnek lesz pár csodáloja aki ezért biztos eggyütt akar majd veled lenni. Te tudod csajszi de sztem annyira naon felesleges...
2007. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak abban az esetben csináltasd meg ha te saját magadért akarod. Én is azért csináltattam meg. Pasi kedvéért ne feküdj kés alá. Ha később más testrészeddel lesz baja akkor is kés alá feküdnél? Nah hát nem. Ha te szeretnéd azt hogy nagyobb legyen akkor és csak is akkor. Én nem bántam meg, mert mostmár nem érzem cikinek hogy tömködöm a melltartómat hogy látszódjon valami. De arra készülj fel megcsináltatod akkor 10 évente késalá kell feküdni jobbik esetben később, rosszabbik esetben hamarabb.

A pénzről nem is beszélve, mert nem 300 hanem 500 fölötti összegről beszélünk. Abban az esetben olcsóbb ha az OEP fizeti. De ahhoz el kell intézni hogy megkapd a támogatást. Ami nem egyszerű, mert pasik döntik el kinek jár kinek nem. :(

2007. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pasi miatt nem érdemes, de ha magadnak is úgy tetszenél jobban (szóval már korábban is megfordult a fejedben, hogy nagyobb melleket szeretnél), akkor megteheted, ha olyan szerencsés vagy, hogy ezt megengedheted magadnak.
2007. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hali


Nekem az a véleményem erről hogy a barátod gondolom azért választott mert tetszel neki,az egy dolog hogy tetszenek neki a nagymellű nők,de az megfordult a fejedben hogy akkor mért téged választott és nem egy olyat, szerintem semmi értelme nem lenne hisz ígyis tetszel neki és gondolj arra is hogy nem biztos hogy mindig együttmaradtok.

Persze a döntés a tied de mint előttem is írták szükségtelen

(N)

2007. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szia.Én is ugyanabban a helyzetben vok mint te és nekem is ugyanaz fordult meg a fejemben mint neked. De aztán leültem beszélgetni erről a barátommal és azt mondta hogy miatta ne csináltassam meg mert az egy dolog hogy tetszik neki a nagy mell de a kicsivel is ugyazt tudja csinálni mint a naggyal és a különbség csak a látványban van.Meg ha zavarná hogy kicsik akkor nem játszana velük meg nem engem választott volna.És még azt is hozzátette hogy az előző barátnőjének szép nagy mellei voltak de már nem bírta hallgatni azt hogy a csaj állandóan arra panaszkodik hogy mennyire fáj a háta.S ő inkább azt akarta hogy kissebbek legyenek.És valahogy ezek a szavak megnyugtattak és elfogadom magam olyannak amilyen vok hiszen nem a melleim miatt van velem a barátom.És lehet ha nagy melled lenne akkor meg az lenne a baj hogy csak a melleidért vannak veled a pasik nem pedig önmagadért. Úgyhogy szerintem te is ferd ki a fejecskédből ezt a butaságot és fogadd el magad így.Rem sikerülni fog és rem tudtam segíteni
2007. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
NE!!!! Biztosan ne!!! Teljessen biztos vagyok benne hogy ugy vagy szép ahogy vagy,és a barátodnak is ugykellene elfogadnia téged, ha igazán szeret akkor a kis cickoidat is szereti!!!
2007. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A párod vagy elfogad így, kismellünek, vagy nem. Azért hogy megfelelj másoknak, felesleges pénzt kidobni, magadnak kell elsősorban megfelelned,ezt sose felejtsd el! JA és azt se hogy pasi miatt megváltozni.. hülyeség!! VAnnak pasik akik szeretik a kismellüeket!
2007. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Tipifus férfi. Ha csak miatta szeretnéd megoperálni akkor ne csináld csak ha a saját döntésed.
2007. okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mondok valamit. Nekem meg a magas, kék szemű, sportos testalkatú, fekete hajú pasi a zsánerem. Ellenben a férjem alacsony, barna szemű, barna hajú, mackós testalkatú! :) DE! Soha nem cserélném le, soha nem akartam ezért mást! Soha nem akartam megcsalni a zsáneremmel, mert nincs szükségem rá, mert szeretem! Én pedig barna vagyok, és nem szőke! De nem festem szőkére magam, mert az én EGYÉNISÉGEM barna.

Ha a párodnak ennyire fontos külsőség, és te a saját melleiddel ennyire kevésnek érzed magad mellette, akkor keress egy olyan kapcsolatot, ahol így ahogy vagy tartanak kívánatosnak, és neked is van elég önbizalmad mellette. Nem éri meg SENKIÉRT átoperáltatni magad. Csak magadért legfeljebb. Ne másért. Mert a végén ráun a nagy cicikre.

2007. okt. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem NE operáltasd!

Egyrészt, nem tudod, milyen lesz. Igen ronda is lehet. Ronda vágásnyom is lesz, akármilyen ügyesek. Vagy az alján (az is ronda) - vagy a bimbód szélén (az meg különösen ronda!)

Másrészt később lóghat is emiatt - főleg, ha gyereked is lesz.

Harmadrészt tönkremegy a melled játéka: az a mozgás és a tapintás, amiért rajonganak a férfiak! Az ilyen kitömött mellek inkább a hátsódra hasonlítanak :-( - azt meg nem mindenki kedveli, ráadásul a lány első felén...

Negyedrész meg neked is lehet, hogy le fog szakadni a vállad miatta... ha túl nehézre sikerül.


Végül: 10 éven belül valószínűleg lesz majd őssejtes kezelés. Talán azt érdemes lesz majd megnézni...

2008. máj. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!