Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti ha szeretitek a barátnőtöket ennyit megtennétek érte?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint egy éve vagyunk együtt. A szüleim tiltanak mostanában tőle ezért nekem nagyon nehéz a helyzetem itthon. Messze lakunk egymástól szóval csak a hétvégén látnánk egymást. Nekem viszont szükségem lenne rá. Ezért megkértem hogy jöjjön el egyik reggel igaz busszal tudna és kb csak egy órára a munkája előtt. Azt mondta h miért nem jó nekem a hétvége megbeszéljük telefonon. De nem hiszem el hogyha van rá lehetősége miért csinálja velem ezt. Annyira fáj én meg itthon állandóan ezen veszekszek a szüleimmel.
2013. szept. 30. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Háááát.Figyelj.Azért ez nem szeretet kérdése.Van amikor nincs lehetőség rá.
2013. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de lenne azért rá lehetőség ha nagyon akarná
2013. szept. 30. 17:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó de azért te is értsd meg,hogy nem lehet mindig utazgatni.Főleg munka előtt.

Hidd el,az az 1-2 óra kiesés eléggé rossz lehet.Főleg ha nagy koncentrációt igényel a munkája.

2013. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te is el tudnál menni hozzá, ha nagyon akarnál nem? Meg nehogy elvárd már tőle, hogy hazaér munkából késő délután, elvégzi a dolgait otthon, valószínűleg beszélget veled, holt fáradtan lefekszik aludni, majd keljen fel hajnalok hajnalán, hogy egy órácskára találkozzon veled, majd kialvatlanul menjen dolgozni. Nekem ez elég önző, gyerekes dolognak tűnik.
2013. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
el, de én nagyon sokat vtam nála mostanában. Egy lány rohangáljon a fiú után? Vagy bele kell törődjek a hétvégébe
2013. szept. 30. 17:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Na de várj.Hány éves vagy,hogy így tiltanak?
2013. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
felnőtt vagyok már, de még diák
2013. szept. 30. 17:44
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Akkor egyrészt.Miért parancsolgatnak?

Másrészt igen.A nőnek is kell futni a férfi után.Remélem megtanulod mert így nagyon hülye vagy.

2013. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
És mit csinálnátok reggel az egy óra alatt?Beszélgetnétek?Mert csak azért én sem utazgatnék egy csomót hajnalban.:)
2013. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!