Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutatjátok ki a család...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutatjátok ki a család előtt, hogy szeretitek a párotokat?

Figyelt kérdés

Csók, ölelés, simogatás, puszi...stb.

Mit csináltok a családtagok, rokonok előtt?


Ha valaki például nem szeret csókolózni mások előtt, az nem is szereti a párját?


2013. szept. 30. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne ilyen bemutatót tartani a család előtt?
2013. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Ha valaki például nem szeret csókolózni mások előtt, az nem is szereti a párját?"


Hány éves vagy, kiscsillag?

2013. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem kell. :) Csak érdekel, hogy mások erről hogyan vélekednek.


Én kevés ilyen megnyilvánulást teszek mások előtt.

2013. szept. 30. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ha valaki például nem szeret csókolózni mások előtt, az nem is szereti a párját?"


Szerintem te is tudod, hogy ez marhaság, csak valami szűklátókörű a fejedhez vágta, és most kételkedsz az érzéseidben. :)


Szerintem gusztustalan az, ha mások előtt megy a nyali-fali, de ha ki kell állni a párunk mellett, akkor behúzzuk fülünk-farkunk. EZ volna a szeretet, hogy mellette állunk, a többieknek meg határokat szabunk, nem az, hogy cuppogunk, aztán közben meg sehol semmi.


Szerintem az intimitás attól intimitás, hogy két emberre tartozik. Ennél fogva nem gond az, ha szülők előtt csak kézfogás, puszi, simi van, mértékkel. Fölösleges a szülők orra alá dörgölni, hogy "engem ez a pasi dönget". :) Ennyi.

2013. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Balanus_concavus ***** válasza:
Hangosan k*félünk mint az állatok, még akkor is ha az egész család otthon van. Így biztos azt gondolják, hogy nagyon szeretjük egymást, meg milyen romantikus.
2013. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a legkevésbé se érdekli a családom hogy élek-e vagy sem szóval sehogyan.
2013. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!


2.válaszoló: Nem hiszem, hogy a korom a lényeg.


4.válaszoló: Neked külön köszönöm a hozzászólásodat, nagyon jól látod a helyzetet. :)

2013. szept. 30. 22:49
 8/8 anonim ***** válasza:

"Hány éves vagy, kiscsillag?"

Vajon a válaszoló érzékeli, hogy milyen leereszkedő a stílusa? Kérdező rendes tőled, hogy nem azt írtad rá, hogy "nénikéd a kiscsillag" vagy valami hasonlót. :)

Szóval mi nem szoktunk se csókolózni, se ölelkezni, se fogni egymás kezét, mert nem a családra tartozik. Tudják így is, hogy szeretjük egymást. :)

2013. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!