Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alázzam meg magam, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Ezek az előzmények.

Ma reggel a csajszi közölte velem, hogy tényleg nála lakik a vőlegényem, de ne parázzak, telljesen baráti a kapcsolatuk. Továbbá meghívott holnapra ebédre. Nem tudom, elmenjek-e, vagy sem.


2013. szept. 30. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Persze, hogy menj el.

Miért ne mennél el? Mi szól mellette?

2013. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Feltörted a Facebookot? Hogyan? Nekem innentől hiteltelen a sztori...
2013. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

refog keylogger

Baromira nem fűlik a fogam, hogy csevegjek a vőlegényem exével, akinél három napja ottalszik.

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy nagyon megalázó lesz. Az a legrosszabb, hogy a csaj tök kedves volt ma.

2013. szept. 30. 22:59
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

én nem a csaj miatt nem mennék el, hanem azért nem, mert a vőlegényed is ott van és ő nem hívott.


az egész sztorira annyit tudok mondani, hogy én meg tudlak érteni... én páromnak is van egy drága kolléganője, akivel puszipajtások, lelkiznek mint a 10 éves kislányok. nagyon nehezen viseltem az elején, hogy egy másik nővel ilyen viszonyban van, de miután összejött egy faszival és előtte már hetekig ő volt a téma kettejük között, kicsit nyugodtabb vagyok. nem 100%osan, de talán elhiszem azt, hogy mindkét fél részéről pusztán barátságról van szó.


igazából nem tudom mit lehetne csinálni. szerintem hagyni kéne lecsillapodni a kedélyeket. te nagyon nem tudsz puncsolni... így meg pláne nem, hogy hozzá menekült... szándékosan, hogy téged provokáljon, vagy nem, tök mindegy, de ez így gáz és hülye volnál, ha nem lennél féltékeny. szóval a drága vőlegényednek kéne hazamennie. addig szerintem nem tehetsz, illetve nem kellene tenned semmit.

2013. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
én ugyan ezt tettem vna a helyedbe..szégyen nem szégyen.. ilyen a szerelem.. a vőlegényed nagyon hülye h ezen kiakad.. hát ha bzik benned akkor miért ne tudhatnál róla h a nagy‘barátnőjének‘ mi a gondja? mintha kikürtölnéd a világnak... gondolkozhatna azon h talán azért csináltad mert szereted és félsz h elveszíted.. nem jó ötlet elmenni ..,ha a vőlegényed beszélni szeretne veled meg keres. ne alázkodj
2013. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

3: Mért rossz az, hogy kedves?

Mit szeretnél vele, verekedni?

Az jobb lenne Neked? Miért?:)

2013. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9%
Az előzőeket olvasva rendes a csajtól, hogy próbál békíteni. Magaddal szemben pedig találj már ki valamit! Én is elmúltam 30 de azért még nem kapok féltékenységi rohamot, mert egy fiatalabb nővel szóba áll a párom. Először is próbáld egy kicsit értékelni magad, megtalálni magadban a szépet, mert amíg ennyire rondának tartod magad addig állandóan féltékeny leszel mindenkire akit szebbnek tartasz magadnál. Viszont még mnidig úgy gondolom, hogy ettől függetlenül nem kellett volna a párodnak gyűrűt ledobva elrohannia.
2013. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Voltam ilyen helyzetben, az exemnél aludt az "àllitolag csak baràt" exe, késöbb kiderült, nem csak baràtok voltak.

Nem tudom mire vélni a helyzetet. Én hagynàm a fenébe. De a pasit is. Mehet vissza az exéhez.

2013. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

még annyit tehetsz, hogy írsz neki egy levelet/emailt/sms-t, amiben kifejted az érzéseidet, hogy mi is vezetett idáig és miért is vagy féltékeny (megjegyzem: teljes joggal). ha ezt ő képtelen megérteni, akkor ez van, ennyi volt. nem tehetsz többet. tényleg minden épeszű ember féltékeny volna ilyen helyzetben, pláne hogy kiderült, még több is volt közöttük... ez így tényleg elég gáz. szóval nem gondolom, hogy neked kéne puncsolni. vagy hazajön, vagy nem. de a levélkét megírhatod.


4es voltam

2013. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem magad alázod meg, már rég megaláztak téged. Szedd össze a büszkeséged maradék morzsáit ha még tudod. Viselkedj már igazi nőként, ne szánalmas kockaként(ha megy).
2013. szept. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!