Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok haragudni a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Folyton azt érzem, hogy haragudni akarok rá, minden kis dologért kiakadok. Ha pedig megbánt valamivel órákon át képes vagyok haragudni rá. Nem tudom, hogy ez miért lehet. Pedig szeretem, nagyon. Mind ketten lányok vagyunk, tehát leszbikus kapcsolatrol van szó. 19L

2013. okt. 3. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez igen.Talán legbelül irigy vagy rá.
2013. okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én nem leszbikus kapcsolatban élek, de ugyanez a helyzet ismerős nekem is :D pedig tudom, hogy nem kéne fennakadnom annyi mindenen, de egyszerűen néha jól esik a primadonna szerepébe bújva tetszelegni. :D látom, hogy ez nem jó, de ellene csak hatalmas önuralommal tudok tenni.
2013. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ex barátnőm ugyanezt csinálta. Minden kis marhaságon megsértődött és bocsánat kérések ellenére is órákon át pukkadt, engem meg evett a bűntudat. Szakítottam és ez volt az egyik oka a szakításnak. 23L
2013. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tulajdonképpen magadra haragszol (elégedetlen vagy önmagaddal), és ezt próbálod rá kivetíteni? Szegény, nem tudja, hogy tulajdonképpen mi is a baj, miközben talán még te se vagy tudatában?
2013. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az első nagy szerelmem ilyen volt...és ő is tudta magáról hogy ilyen

nem tudom te mennyire és miken akadsz ki de ő NAGYON durván ki tudott borulni

nagyon szerettem, de kikészültem mellette (igazság szerint nem csak e miatt)

ő mondta azt többször, hogy lehet hogy rám vetíti ki azt, amiért saját magára mérges


19/N

2013. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!