Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki társkeresőn ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki társkeresőn ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki hogy van vele de én kicsit cikinek érezném bevallani hogy a barátnőmet társkeresőn ismertem meg.

Egyébként se hiszek benne hogy ott találnék környékbeli lányt.

Ti mit szólnátok ha egy ismerősötök ott ismerné meg a barátnőjét?

Kollégáim nyomják ezerrel ezeket a társkeresőket de ők 30 évesek én meg a húszas éveim elején járok.


2013. okt. 3. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próba szerencse. Nem az számít, hogy hol ismerted meg, hanem hogy milyen. :)
2013. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem az.
2013. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem az, örülj neki, hogy találtál egy normális lányt, mert szerintem ez ott egyáltalán nem egyszerű.
2013. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hát engem még életemben nem küldtek el annyiszor édesjóanyámba, mint a love.hu-n :)


ráadásul úgy, hogy huszonéves vagyok és 40es pasik írnak, aztán tombolnak, ha megkérdőjelezem, hogy egy értelmes kapcsolatot össze lehet hozni 20 év korkülönbséggel...

Amúgy meg mindenki szexpartnert keres ott is. Legalábbis, akikkel beszéltem.


Szóval alapból nem tartanám cikinek, de szerintem lehetetlen.

2013. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kérdések csak nekem fájnak?! Minden ciki, ha annak érzed, és semmi ha nem. Felejtsétek már ezt a megfelelési kényszert, éld az életed úgy, ahogy akarod, ha társkeresőn akkor úgy, ha nem nem. Meg amúgy..ki nem szrja le hogy mit gondol a másik? Boldog vagy a barátnőddel? Igen? Akkor meg?


Egyik ismerősöm temetőben nőzött be. És akkkkkor mi van? Van egy kislányuk már, 8 éve együtt vannak. Igen, furcsa a sztori, de ennyi.

2013. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? És ki előtt? Komolyan érdekel mások véleménye? :)

Én is ott ismertem meg a páromat és minden nagyon rendben van , szerintem még izgalmas is:) Szóval én pozitívan álltam hozzá és nem görcsösen és lám akadnak normális emberek is az ilyen oldalakon.

Szóval nekem jó tapasztalatom van, a többi nem érdekel.

:)


27/N

2013. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én társkeresőn ismertem meg a feleségemet. Első kapcsolatom. 2 hét ottlét után ismertem meg. Én írtam rá, válaszolt, ismerkedtünk, majd nagyjából ez 2és fél hétig ment így. Aztán találkoztunk, és az első randi óta együtt vagyunk. Ennek majdnem 3,5 éve.


Egyáltalán nem érzem cikinek. Inkább az a ciki, ha valaki vinnyog, hogy nincs párja, de lenézi azt aki pl ezzel próbálkozik.


Ilyen alapon nem ciki, ha óbégat, sír, hogy nincs senkije, de gyáva kihasználni ezt a lehetőséget?


24/F

2013. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!