Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem várja el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem várja el, hogy házias legyek. Ez később még jelenthet gondot?

Figyelt kérdés
Ha összeköltözünk, vajhon meg fog változni és igényelni (vagy egyenesen követelni) fogja, hogy főzzek és mossak rá? Vagy ez nem minden pasira igaz?

2013. okt. 3. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én pasim sem várta el összeköltözésünk előtt, hogy minden házimunkát én csináljak, aztán összeköltözésünk után is sokáig besegített nekem mindenbe, de most, hogy 1,5 éve lakunk együtt, már szinte mindent én csinálok, és ha kérek tőle valamit, húzza a száját...

Ellustult, pedig én pont azért adtam neki mindig feladatot, hogy ne így legyen.


Nem tudom, hogy a te barátod milyen beállítottságú, te ismered, de azért szerintem készülj fel a legrosszabbra is.


28/N

2013. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!