Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csókoljam meg a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg a barátom?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyunk együtt, eddig csak szájra-pusziszerűség volt, rendes csók még nem.

Nálam jóval tapasztaltabb, nekem pedig előtte nem volt barátom, így én szinte alig..

Kicsit félek, tudom, hogy nincs rá technika, mindenki máshogy csinálja..stb.

Esetleg pár jó tanács, amire előtte vagy közben, akár utána érdemes figyelnem? Vagy bármi?

Nagyon izgulok... :)

15/L



2013. okt. 4. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Szájjal próbáld meg.


A csók lényege pedig h ne figyelj az ég világon semmire.

2013. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De vicces...

Persze tudom, de ne mond, hogy te ilyen korban, vagy első csókod előtt nem gondolkodtál ilyeneken. :)

2013. okt. 4. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:
De aztán rámtört ez a végtelen bölcsesség, aminek egy kicsiny szeletét átnyújtottam neked. Se előtte, se utána nem érdemes figyelni semmire, közben meg aztán pláne, mert akkor úgyis kiesel a tér-idő kontinuumból.
2013. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Lényeg hogy ne nyisd túl nagyra a szád mert azt hiszi smárolni akarsz és a fogak koccanását is kerüld és ha smárolást akarsz csókból dugd a szájába a nyelved csókolózás közben.És az is jó ha ajkaitokkal simogatjátok a másik ajkait. 15/F
2013. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

szia! én szeretném megosztani veled az én tapasztalatomat. az első barátommal igazán jó volt csókolózni, utána viszont összejöttem egy sráccal, akivel minden alkalommal összekoccant a fogunk. azt hittem én vagyok béna, de a későbbi partnereknél kiderült, hogy nem. szóval a fogra mindenképpen figyelj, ne húzd fel a szád a fogadról... remélem érted mire gondolok, nem tudom értelmesebben leírni :D

aztán a 3. fiú, akihez volt "szerencsém", az borzalmas technikával dugta a nyelvét a számba. bedugta és körözött vele, mint egy propeller :D ennek semmi értelme és még csak nem is jó. hiába próbáltam átvenni az irányítást, ő csak csapkodott a nyelvével. hát.. visszagondolva is gusztustalan volt :D

aztán időközben kiderült hogy az első barátommal azért volt olyan jó, mert mint bevallotta, ő "utánzott" engem, úgy csinálta, ahogy én. szóval, a technikám, amivel úgy gondolom nagyon élvezetes a csókolózás:

először (főleg ha még nem volt rendes csók) szájra puszival kezdek. és akkor onnan, fokozatosan lehet a nyelvedet is bevetni. először csak picit, tulajdonképpen csak az ajkához érinted a nyelved. és ha ő "vevő rá", akkor ő is éppen így, csak kicsit fogja kidugni a nyelvét. ha ez megtörténik, akkor lehet az egész szádat jobban kinyitni és a nyelvedet kicsivel mélyebbre tolni a párod szájába (de ne túl mélyre!). és itt jön a lényeg, hogy mit is "kell" (azért idézőjelben, mert gondolom mindenkinek más az igénye, de az én tapasztalatom szerint így a legjobb) csinálni a nyelveddel: keresd az ő nyelvét! ne körözz körülötte! hanem tulajdonképpen dörzsöld hozzá a tiédet. úgy képzeld el, hogy ölelkeznek a nyelveitek. tehát körbe-körbe nem igazán mozog, de ki és be a másik szájából igen és közben ugye "ölelkeznek". és pár ilyen ki-be mozdulat után érdemes teljesen kihúzni a nyelved és egy szájra puszit adni (ilyenkor lehet nyelni is egyet, ha netán túltermelődött közben a nyál) és aztán lehet is folytatni ismét a nyelvmunkát. persze amikor beindultok, akkor úgysem szakítjátok meg a nyelvmunkát akár hosszú percekig... de ez majd magától fog jönni úgyis! a lényeg tényleg a nyelvjáték, hogy ne körözz, hanem "dörzsöld, öleld".

remélem azért kicsit tudtam segíteni!

23/L

2013. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Úúú köszönöm szépen az utolsónak, végre egy olyan válasz amit vártam! :)

Köszi mindenkinek :)

2013. okt. 4. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:
kérdező honnan írsz? elég ismerős :)
2013. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Emberek ***** válasza:
#7 Osztom :D nekem is ismerős a sztori
2013. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
írd már le milyen volt kérlek :) kíváncsi vagyok
2013. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!