Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jönnek össze könnyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek össze könnyen a lányok pusztán csak (azért) jól kinéző pasikkal?

Figyelt kérdés
Ezt olvastam ma: "Miért állt össze a lány egy ilyen alakkal? Ezekről a hímekről azt kell tudni, hogy a kapcsolat elején nagyon-nagyon kedvesek, még a csillagokat is lehozzák az égről a nőnek. A buta nő azt hiszi, hogy álmodik, annyira tökéletes minden és azt gondolja, hogy ez az állapot örökké fog tartani (ezt nevezik "mézesheteknek"). Igen ám, de a férfi lelkesedése szépen lassan abbamarad (elmúlik az a bizonyos lila köd) és előjön az állarc nélküli, valódi énje. Ekkor jönnek először a szavakkal bántások, majd a rendszeres verések, stb. A nő még tovább ringatózik a régi szép idők emlékében, abban bízik, hogy újra olyan lesz a pasi, mint régen. Ha nő ki akarja dobni, akkor a pasi megint előhozza a mézeshetek "én-jét", a buta nő bekajálja és kezdődik a se-veled-se nélküled időszak, még a csajt ki nem nyírja az elmebeteg fickó."

2013. okt. 4. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert egy ideig a lányok felszínesek.

(Tisztelet a kivételnek)

2013. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te mindent készpénznek veszel ,amit olvastál?
2013. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hol olvastad?
2013. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hisznek abban hogy csak jobb lehet.
2013. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ott van leírva: mert buták.
2013. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hihetetlen mennyi buta nő van...
2013. okt. 4. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem buták, hanem rossz az énképük... Az ilyen nők 99%-ának az apja pont ilyen volt (mint az enyém is), és nem kellene szidni ezeket a nőket, mert megnézném, hogy ti mit tennétek a helyükben! Nekem már sikerült leszoknom arról, hogy szeretethiányból egy f..zkalappal maradjak, de rohadtul nem volt könnyű. Ehhez kemény személyiségfejlődés kell, a saját önbizalmad felépítése a semmiből (kb. sz..rból várat építeni).

Ja, és nem vagyok buta (fizikusnak tanulok), mégis fiatalabb koromban elkövettem hasonló hibákat. Abban nőttem fel, hogy az anyám paranoid skizofrén, és a szeretetért meg a megélhetésért az apámmal marad, aki egy öntömjénező (azaz erősen önbizalom-hiányos, csak ő az a típus, aki durván kompenzál), defektes lelkű pedofil állat...ja, és orvos végzettségű.


23/N

2015. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!